w ,

Kolejna gwiazda „Świata Według Kiepskich” nie żyje. Czarna seria trwa

Czarne chmury nad popularnym serialem „Świat według Kiepskich” wciąż wiszą. Odchodzą kolejni grający w nim aktorzy i aktorki. To kolejna wielka strata.

To kolejne złe wieści dla miłośników sitcomu „Świat według Kiepskich”. To już prawdziwa czarna seria. Najpierw zmarł serialowy Boczek, krótko potem Ryszard Kotys grający Mariana Paździocha. Dziś mamy kolejną śmierć, tym razem aktorki znanej z tego popularnego serialu.

Zofia Bielewicz ze „Świata według Kiepskich” nie żyje

Bardzo niepokojące wieści dla fanów rodziny Kiepskich. Z samego rana 20 września dotarła do nas informacja o śmierci kolejnego talentu. Teatr Kochanowskiego w Opolu poinformował, że aktorka Zofia Bielewicz odeszła w wieku 93 lat. Mogliśmy podziwiać ją w wybranych odcinkach tego popularnego serialu.

Z nieopisanym smutkiem żegnamy Zofię Bielewicz. Aktorkę, dla której teatr był całym życiem. […] Jeszcze kilka dni temu Zofia z radością towarzyszyła nam przy wydarzeniach związanych z otwarciem teatru i nowego sezonu. Przy każdej premierze była z nami i cieszyła się razem z nami! Zapamiętamy jej niezwykły talent, wdzięk, klasę, poczucie humoru, wielką empatię i miłość do teatru – dowiadujemy się na Facebooku opolskiego teatru.

Kochała grać w teatrze. Miała 93 lata

Zofia Bielewicz wyjątkowo upodobała sobie teatr, ale często mieliśmy okazję widywać ją w popularnych filmach pełnometrażowych oraz serialach. Na swoim koncie ma ponad 140 różnych ról. Widzowie kochający rozrywkę telewizyjną na pewno znają ją ze „Świata według Kiepskich” i bardzo popularnego serialu „Pierwsza miłość„.

Aktorka w okrągłym roku 2000 świętowała 50-lecie swojej pracy w teatrze im. Kochanowskiego w Opolu. To z tą placówką była mocno związana zawodowo. Jej kariera aktorska sięga mrocznych czasów  II wojny światowej. Gdy wybuchło Powstanie Warszawskie, razem ze swoją matką grała żołnierzom koncerty. Tym samym podtrzymywała ich na duchu.

Po wojnie można było oglądać ją na deskach Teatru Groteska w Krakowie, a w latach 70. ubiegłego wieku w Opolu u Kochanowskiego, gdzie odgrywała role w 132 różnych spektaklach. „Córki powietrza. Sen Balladyny„, który ostatnim w jej życiu.

W serialu „Świat według Kiepskich” grała rolę Malinowskiej. Z całokształt dzialalności kulturalnej i artystycznej odznaczono ją 11 lat temu medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis„.

andrzej duda podwyżka pensji o ile

Andrzej Duda doczekał się podwyżki pensji. Kwota jest zawrotna! Zyska też żona Agata

violetta porowska twitter morawiecki czechy turów

Wpadka posłanki PiS! Nagranie trafiło do sieci. Internauci: „Kompromitacja”