w ,

PILNE. Nie żyje poseł wielokrotnie ugodzony nożem. Napastnika aresztowano

Poseł partii konserwatywnej został kilka razy ugodzony nożem przez napastnika, którego udało się zatrzymać krótko po zdarzeniu. Nie znamy stanu zdrowia polityka.

poseł zaatakowany nożem wielka brytania partia konserwatywna

Poseł David Amess z partii konserwatywnej (Wielka Brytania) został napadnięty i kilka razy ugodzony nożem. Napastnik został już aresztowany. Polityk zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Atak na posła partii konserwatywnej. Został ugodzony nożem

Telewizja Sky News poinformowała, że polityka zabrało pogotowie po udzieleniu mu pierwszej pomocy na miejscu tragedii. 12 w swoim biurze poselskim (Leigh-on-Sea, hrabstwo Essex). Do godziny 16:30 nie było wiadomo, jaki jest stan jego zdrowia. Teraz wiemy już, że zmarł w wyniku odniesionych ran. Został on zaatakowany krótko po godz.

Napastnik bez żadnych problemów wtargnął do pomieszczenia i rzucił się na Amessa wielokrotnie godząc go nożem. Wykorzystał sytuację, że jest piątek. W ten dzień Izba Gmin nie obraduje, a posłowie pełnią dyżury w okręgach wyborczych, z których pochodzą.

David Amess nie żyje

69-letni zaatakowany polityk był posłem Partii Konserwatywnej, pełniący tę rolę od 1983 roku. Jest eurosceptykiem i popierał wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (brexit). Amess jeszcze we wtorek zapraszał na spotkanie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Źródło: Sky News

Miranda McKeon instagram rak piersi ania nie anna netflix

Znana i lubiana 19-letnia aktorka ma raka. Jest po ósmej chemioterapii. Fani zrozpaczeni

czwarta fala pinkas superroznosiciel szczepienia trzecia dawka pfizer

Czwarta fala. Kto obecnie zakaża innych najbardziej? Ekspert: „Unikniemy dramatu, jeśli…”