w , ,

PILNE. Beata Szydło miała wypadek samochodowy. Jej stan zdrowia jest…

Była premier i obecna europoseł Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło miała wypadek na autostradzie A4. Jaki jest jej stan zdrowia?

beata szydło wypadek a4 autostrada ford audi
Fot. Claude Truong-Ngoc / Wikimedia Commons (cc-by-sa-3.0)

Dziś rano doszło do samochodowej kolizji na autostradzie A4. Zgodnie z doniesieniami portalu regionalnego 24wroclaw.pl, w zdarzeniu drogowym brała udział była premier Beata Szydło. Kierowca Forda uderzył w tył auta byłej szefowej rządu.

Beata Szydło. Wypadek na autostradzie A4

Zgodnie z ustaleniami policji badającej sprawę na miejscu, to kierowca jadący Fordem najechał na tył samochodu byłej premier i obecnej europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że nikt nie został poważnie poszkodowany w zdarzeniu. Dziennikarze portalu internetowego 24wroclaw.pl ustalili, że jednym z aut kierowała właśnie Beata Szydło.

Sprawca zdarzenia z mandatem karnym

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: osobowe audi, którym kierowała kobieta, oraz osobowy ford, za którego kierownicą siedział mężczyzna. Oboje podróżowali sami – czytamy w „Gazecie Wyborczej„. Mężczyzna, któy spowodował kolizję, przyznał się do winy. Otrzymał od razu mandat kary.

Stan zdrowia byłej premiej jest dobry. Nie ma żadnych informacji, które by potwierdzały, że w wyniku kolizji stało się jej coś poważnego.

Źródło: 24wroclaw.pl, GW

mam talent wypadek stan krytyczny jonathan goodwin

Uczestnik „Mam Talent” spadł z 70 metrów. Jego stan jest krytyczny. Mamy NAGRANIE

zmiany w obostrzeniach niedzielski maseczki kwarantanna

Wielkie zmiany w obostrzeniach. Minister zdrowia ujawnił nowe zasady