w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Polityk PiS zginął w wypadku samochodowym. Nie miał żadnych szans

Nie żyje radny Prawa i Sprawiedliwości. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym koło Bełchatowa (woj. łódzkie). Do zdarzenia doszło nad ranem 3 listopada.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości i radny Rady Powiatu w Pajęcznie (woj. łódzkie) nie żyje. Miał zaledwie 39 lat. Przyczyną były rozległe i poważne obrażenia wewnętrzne będące wynikiem wypadku samochodowego.

Nie żyje radny Prawa i Sprawiedliwości. Zginął w wypadku samochodowym

Łukasz Gaik, 39-letni polityk Prawa i Sprawiedliwości, zginął nad ranem w środę 3 listopada. Służby zdążyły przetransportować poszkodowanego do szpitala, jednak obrażenia były tak rozległe, że jego życia nie udało się uratować.

Poszkodowany trafił do placówki medycznej w bardzo ciężkim stanie. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowan w miejscowości Chabielice koło Bełchatowa (woj. łódzkie). Przyczyną zdarzenia był poślizg, a w jego konsekwencji dachowanie pojazdu. Lekarze nie mogli nic zrobić.

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji powodem wypadku była nadmierna prędkość auta, którym kierował radny PiS. Polityk zjechał na przeciwległy pas ruchu po tym, jak stracił panowanie nad pojazdem w wyniku poślizgu. Samochód dachował wielokrotne.

Łukasz Gaik z PiS zginął w wypadku. Był wielkim miłośnikiem sportu

Łukasz Gaik zawodowo zajmował się polityką, ale był też wiernym i oddanym miłośnikiem sportu. Pracował jako prezes klubu sportowego LKS Kiełczygłów. Na oficjalnym profilu klubu na Facebooku zamieszczono kondolecje.

Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Prezes Naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń , które doznał w wypadku samochodowym zmarł dziś w nocy. ŁUKASZ Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska na pewno nie zapomnimy. Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny – czytamy na profilu.

Poszkodowany polityk zostawił żonę, miał też troje dzieci.

Źródło: KPP Bełchatów, Facebook

koronawirus emerytury waloryzacja tabela 2021 stabilność wypłat ZUS

Koronawirus zagrożeniem dla stabilności wypłat emerytur. Ekspert ostrzega

axi card opinie karta kredytowa

Axi Card – opinie i przegląd funkcjonalności