w , ,

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje znana piosenkarka disco polo! „Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę…”

Świat wielu fanów muzyki tanecznej i disco polo się zawalił. Zmarła młoda i piękna piosenkarka. Na Facebooku zespołu, w którym śpiewała, pojawiło się wzruszające pożegnanie.

Świat fanów muzyki tanecznej i disco polo właśnie runął. Opuściła ich młoda i wyjątkowo atrakcyjna piosenkarka tego gatunku muzyki. Na Facebooku zespołu, w którym śpiewała, pojawiło się wyjątkowo wzruszające pożegnanie.

Agnieszka Mazurek nie żyje. Śpiewała w zespole Lider Dance

Nie żyje znana liderka zespołu disco polo Lider Dance i wokalistka Agnieszka Mazurek. Fatalne wieści o śmierci wokalistki podał jako pierwszy portal muzyczny disco-polo.info. Póki co nie wiadomo, co było przyczyną nagłego odejścia artystki.

Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas…😪😪 Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć – czytamy na Facebooku zespołu Lider Dance.

Śpiewała od 2014 roku. Jej hity znają miliony ludzi

Agnieszka Mazurek zespół Lider Dance stworzyła wraz z Marcinem Madajskim i Marcinem Tomczykiem. Grupa muzyczna istniała od 2014 roku, ale miała na swoim koncie wiele sukcesów. To ten zespół stworzył jeden z największych hitów muzyki tanecznej pt. „Zaczarowałaś mnie”. Na YouTube piosenkę odtworzono już 8,6 mln razy.

Do innych popularnych przebojów grupy należą m.in. „Tak Bardzo Kocham„, „Całować chcę” oraz „Ja będę Twoja„. Agnieszka Mazurek, zmarła piosenkarka disco polo, urodziła się w Zduńskiej Woli. Poza śpiewaniem pracowała zawodowo w szkole, gdzie uczyła grupę dzieci podstaw języka angielskiego. Nie wiemy, co takiego się stało, że gwiazda nas opuściła.

Na profilu zespołu w mediach społecznościowych obrodziło w kondolencje ze strony fanów. Do 13 kwietnia do godziny 11 było ich prawie 200.

  • O Boże, nawet nie wiem, co mam napisać!? Nie miałem okazji poznać Ciebie osobiście, choć z chłopakami z Lider Dance znamy się wiele, wiele lat. Znałem jedynie teledyski, podziwiałem talent i urodę. Wielka strata dla całej branży Disco-Polo. Wielka strata dla rodziny, zespołu i Przyjaciół. Ogromna strata!
  • Ciężko w to uwierzyć… Taka młoda, piękna, utalentowana… 🥺
  • Tragiczna wiadomość! Niech spoczywa w pokoju, a pamięć Jej pozostanie dzięki piosenkom i teledyskom!
  • Nadal to do mnie nie dociera… Taka młoda osoba i nagle jej nie ma wśród nas 🙄

    🥺

paszport kolejki wniosek online ile sie czeka

Ile kosztuje paszport w 2022 roku? Gdzie go wyrobić i ile trzeba czekać? Wyjaśniamy

mark milley wojna z rosją ryzyko III wojna światowa

Ryzyko wielkiej wojny rośnie. Szef sztabu armii USA ostrzega świat. „Stoimy w obliczu…”