w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Wyglądają jak siostry, w rzeczywistości to matka z córką. Trudno zgadnąć, kto jest kim

Kobiety dzielą aż 24 lata, ale pod względem urody z pewnością są na równym poziomie. Ludzkie historie potrafią być niesamowite.

joleen diaz meilani parks
Fot. Instagram/joleendiaz

W wieku 43 lat Joleen Diaz wygląda na tak młodą jak jej 19-letnia córka Meilani Parks. Jej sekretem jest prowadzenie „zrelaksowanego” życia i… codzienne używanie kremów przeciwsłonecznych.

Joleen Diaz, jak to w ogóle możliwe?

Pomiędzy Joleen i Meilani podobieństwo jest uderzające! Najbardziej zaskakujące jest jednak to, że obie kobiety dzielą 24 lata. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak siostry, ale prawda jest zupełnie inna – to matka i córka.

Joleen Diaz ma 43 lata, a jej córka Meilani Parks 19 lat. Jaki jest więc sekret czterdziestolatki, by wyglądać tak młodo jak jej nastoletnia córka? Nauczycielka pochodząca z Kalifornii wyjaśnia, że nie robi nic nadzwyczajnego. Przeciwnie, ma nawyki dotyczące swojego piękna, które może wdrożyć każda kobieta na całym świecie.

Dzięki zdrowemu stylowi życia i dobrej pielęgnacji skóry można wiele zdziałać. Rzadko piję alkohol, często odpoczywam i stosuję zbilansowaną dietę. Zwracam również szczególną uwagę na moją skórę. Każdego ranka i wieczorem myję twarz. W Kalifornii musisz chronić się przed słońcem. Używam kremów przeciwsłonecznych codziennie, nawet gdy jest pochmurno lub pada deszcz” – mówi Joleen.

Ustalmy w końcu kto jest kim

Oczywiście, kiedy ludzie widzą Joleen i Meilani razem, zazwyczaj myślą, że są siostrami. Kiedy dowiadują się prawdy, zaczynają zachwycać się urodą matki w tym wieku. „Moja córka nie ma nic przeciwko porównaniom ze mną. Byłam dość młoda, kiedy rodziłam, więc to nie jest takie szalone” – dodała Joleen.

Kolejną tajemnicą wiecznej młodości, według Joleen, jest „fajny” styl życia. „Staram się nigdy zbytnio nie zamartwiać. Mój były i ja zerwaliśmy 13 lat temu, ale nadal się dogadujemy. W rzeczywistości regularnie jeździmy razem na wakacje. Prowadzę proste życie i jestem szczęśliwa„. Szczęśliwa i piękna, chciałoby się dodać. Ustalmy jednak w końcu, która z pań to Joleen, bo to wcale nie jest takie oczywiste.

Matką jest kobieta po lewej na powyższym zdjęciu. Na kolejnych slajdach zamieszczamy kilka innych cudownych zdjęć pań i od razu dodajemy pewną wskazówkę, bo szybko można zapomnieć, kto jest kim. Joleen, a więc mama, ma ciemniejsze włosy i po tym możemy ją poznać. Poza tym panie są bardzo podobne i równie piękne pomimo ogromnej różnicy wieku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joleen Diaz (@joleendiaz)

bezpieczeństwo cybernetyczne

Bezpieczeństwo cybernetyczne. Jedna na trzy osoby obawia się cyberataku na swojego pracodawcę

Pilny komunikat wojska. 1 maja zacznie się wielka operacja. „Każde nieprzemyślane działanie…”