w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Grażyna Wolszczak o swojej chorobie. Pierwszy raz ujawnia, na co cierpi

Aktorka znana m.in. z serialu „Na Wspólnej” ujawniła, co jej doskwiera. Nigdy wcześniej nie mówiła o tym tak otwarcie.

grazyna wolszczak instagram wiek dzieci choroba cierpienie na wspolnej
Fot. Newseria

Grażyna Wolszczak jest nam znana bardziej jako Basia z serialu TVN „Na Wspólnej”. Tym razem postanowiła podzielić się swoimi smutnymi doświadczeniami dotyczącymi choroby i jej powikłań. Wszyscy bowiem zauważyli, że zmieniła swój wygląd, w szczególności jeśli chodzi o włosy.

Grażyna Wolszczak i jej choroba. Szczere wyznanie aktorki

Większość osób śledzących seriale telewizyjne zauważyła wielką przemianę Grażyny Wolszczak. Czy za wszystkim stoją kwestie zdrowotne? Widać na pierwszy rzut oka, że czuje i ma się dobrze, ale jest drugie dno. Aktorka po raz pierwszy tak otwarcie opowiedziała o tym, co ją spotkało.

Serialowa Basia czuje się dziś rewelacyjne, ale jeszcze nie tak dawno nie było z nią dobrze. Jednak dopiero teraz postanowiła się otworzyć w wywiadzie z jednym z tygodników i ujawnić, co się z nią działo. Okazało się, że to choroba miała wpływ na jej obecny wygląd.

Aktorka z „Na Wspólnej” wspomina trudne dni, po których zmuszona była zmienić image. W bardzo szczerym i osobistym wywiadzie z dziennikarzami opowiedziała o swojej walce. Również na swoim oficjalnym profilu na Instagramie możemy przeczytać powody, które stały za zmianą wizerunku artystki.

Koronawirus zmienił życie aktorki z „Na Wspólnej”

O tym, że Grażyna Wolszczak ma za sobą zakażenie koronawirusem wiemy wszyscy. Kiedyś był to ważny news. Po wielu miesiącach aktorka oficjalnie przyznała, że choroba odcisnęła piętno na jej zdrowiu. Chociaż infekcję przeszła w miarę suchą stopą, niedługo potem dopadły ją poważne powikłania.

– Zaczęły się straszne problemy z włosami. Przez wiele tygodni bardzo mi wypadały. Rzuciłam się wtedy na wszystkie polecane suplementy diety, wcierki, robiłam mezoterapię głowy. Nawet kas laserowy wypożyczyłam z zaprzyjaźnionej klinki. Sama nie wiem co mi pomogło, ale najważniejsze, że w końcu przestały wypadać i teraz odrastają – wyznała w rozmowie z z tygodnikiem „Na żywo„.

Jak się okazuje, wiele osób, które przeszły COVID-19, zmaga się z wypadaniem włosów i pogorszeniem ich kondycji.

Źródło: Tygodnik NA ŻYWO

Pilny komunikat wojska. 1 maja zacznie się wielka operacja. „Każde nieprzemyślane działanie…”

kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

Polacy ruszyli po pożyczki chwilówki. Czy rynek ma szansę na rozwój?