w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Te trzy znaki zodiaku czekają w maju wielkie zmiany. Czy uda im się przetrwać ten czas?

Nie wszyscy wierzą w horoskopy, ale i tak je czytamy. Tym razem mamy ostrzeżenie dla trzech znaków zodiaku. Co takiego czeka je w nadchodzącym maju?

horoskop maj 2022

Horoskop na maj 2022 roku nie dla każdego jest korzystny. Szczególnie trzy znaki zodiaku będą musiały bardziej przygotować się do nadchodzącego miesiąca. Czy uda im się przetrwać ten czasi co je takiego czeka? Ujawniamy.

Maj 2022 nie dla wszystkich korzystny. Te trzy znaki zodiaku muszą uważać

Polacy w ostatnich latach żyją w ciągłym napięciu. Koronawirus, inflacja, wojna na Ukrainie – cały czas mamy powody do tego, by się zamartwiać. Wiele osób zastanawia się teraz, co wydarzy się w maju tego roku i na co się przygotować. Z pomocą przychodzi tradycyjnie horoskop.

Maj dla niektórych znaków zodiaku będzie miesiącem wielkiej huśtawki emocjonalnej. Szczególnie trzy znaki powinny zapoznać się z prognozami astrologów. Do osób tych należą osoby urodzone jako ryby, bliźnięta i strzelce. Co je czeka w przyszłym miesiącu?

Horoskop maj. Bliźnięta

Osoby spod znaku bliźniąt muszą w maju uważać na to, co mówią. Muszą też zachować większą ostrożność i to dosłownie na każdym polu – zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Lepiej czasem ugryźć się w język, niż powiedzieć zbyt dużo i potem żałować. Każda decyzja powinna zostać mocno przemyślana i przeanalizowana przed podjęciem, bo może rodzić ogromne skutki.

Jeśli chodzi o finanse, bliźnięta, które mają jakiekolwiek kłopoty z pieniędzmi, nie będą mogły liczyć na rozwiązanie tych problemów. Bliźniętom grozi również w życiu prywatnym wielki chaos i niepokój. Osoby spod tego znaku zagrożone są wybuchem jakiegoś konfliktu lub kłótni, przede wszystkim należy więc skupić się na pielęgnowaniu relacji z partnerem.

Bliźnięta, które planują na maj 2022 roku jakąś podróż, mogą liczyć na to, że będą z niej zadowolone. Jeśli będzie to wyprawa służbowa, prawdopodobnie przyniesie ona wymierne rezultaty, a może i duże zyski. To wyjątek jeśli chodzi o finanse.

Ogólnie finanse bliźniąt nie będą stabilne, ale osoby spod tego znaku będą snuły wielkie plany, których celem będzie odmiana losu. Cały wolny czas powinny bliźnięta poświęcić na sprawy domowe i rozwiązywanie konfliktów w czterech ścianach. Maj stoi pod znakiem obowiązków rodzinnych kosztem pracy.

Horoskop maj. Strzelec

Zodiakalne strzelce w maju mogą być zmuszone do dokładniejszej analizy dotychczasowej kariery zawodowej i spraw finansowych. Lepiej, aby w tym czasie spotykały się ze znajomymi o podobnym lub zbliżonych poglądach na życie. Te osoby mogą odegrać ważną rolę w podjęciu różnych ważnych decyzji.

Jeśli strzelce nie pracują we własnej firmie, tylko mają szefa, lepiej nie wchodzić mu w paradę. Możliwe spięcia i kłótnie z przełożonymi. Lepiej więc trzymać emocje krótko. W maju 2022 roku może pojawić się w życiu zodiakalnych strzelców niepowtarzalna okazja na poprawę sytuacji. Kluczowa będzie intuicja i jej należy słuchać.

W maju strzelcom nie polecamy też składania różnego rodzaju obietnic przyjaciołom i rodzinie, szczególnie tych, których może nie udać się spełnić. Zaleca się daleko idącą ostrożność w kwestiach prywatnych, możliwe bowiem będą sprzeczki z ukochaną osobą.

Horoskop maj. Ryby

Zodiakalne ryby dopadnie w maju poczucie zrezygnowania i przygnębienia. Irytować je będzie dosłownie każdy drobiazg, dlatego trzeba usiąść, wszystko dokładnie przemyśleć i uporządkować życie niczym rzeczy na meblowej półce.

Sukces jest na wyciągnięcie ręki, o ile ryby się postarają i będą skoncentrowane na tym, by go osiągnąć. Być może warto w maju wziąć dłuższy urlop, bo możliwe będą konflikty z przełożonymi w pracy. Maj będzie kiepskim miesiącem na wszczynanie awantur. Więcej będzie u ryb do stracenia, niż do zyskania.

Końcówka maja przyniesie stabilizację, możliwa spora poprawa jeśli chodzi o stan portfela. Ryby będą mogły przez to poczuć się bardziej pewne siebie i nie będą już tak zamartwiać się o stabilizację oraz przyszłość.

Ryby na koniec maja będą mogły też liczyć na sporą dawkę emocji i wrażeń. Twórcy horoskopów nie są tu jednak precyzyjni, czy chodzi tylko o pozytywne aspekty. Nie należy więc zbytnio się rozleniwiać, ale tak czy siak powinno się tuż przed czerwcem pozwolić sprawom toczyć się po swojemu. Zawsze warto jednak trochę kontrolować sytuację.

beata kozidrak pijana co jej grozi instagram

Beata Kozidrak skazana. Prokuratura krytykuje wyrok: „Kara rażąco łagodna”

suski tvn24 kredyty hipoteczne stopy procentowe

Kredyty znów mocno w górę. Poseł PiS: „Jak się zaciąga kredyty, to się je spłaca”