w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Co dalej z Władimirem Putinem? To koniec spekulacji! Wszystko stało się jasne

Spekulacje i plotki na temat Putina, z którymi spotykamy się od wielu tygodni, można schować między bajki. Właśnie obalono najgłośniejszą z nich.

putin grozi polsce wojną
Fot. YouTube

Od końca lutego nie jest to dobry czas dla prezydenta Rosji Władimira Putina. Fale spekulacji, które przetaczają się przez światowe media, sugerują, że musi być coś na rzeczy. Ostatnie wieści z Kremla nie napawają jednak optymizmem.

Wiadomo, co dalej z Putinem. Spekulacje zostały ucięte

Spekulacjom o stanie zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej nie ma końca. Media niemal każdego dnia poruszają ten palący temat. Jak się okazuje, nieoficjalne wieści mówią, że Władimir Putin został już poddany operacji, o której było głośno jeszcze w połowie maja.

O sprawie pisały między innymi media w USA. Potwierdził one, że prezydent Rosji rzeczywiście choruje na raka, a zabieg był niezbędny, by przedłużyć Putinowi życie. Można było o tym dowiedzieć się nawet z szanowanego i poczytnego „Newsweeka„. Jakie są najnowsze wiadomości?

Kreml tematu zdrowia Władimira Putina nie komentował nigdy. Były to informacje ściśle tajne, stąd wszelkie wieści o terminie operacji czy o tym, jak czuje się Putin, dobiegały do dziennikarzy nieoficjalnymi kanałami. Kiedy operacja miała miejsce? Tego się nie dowiemy.

Faktem jest jednak, że nie tylko brukowe media, ale i szanowane duże redakcje na świecie spekulują i otwarcie zadają pytanie – czy Władimir Putin w ogóle jeszcze żyje?

Czy prezydent Rosji jeszcze żyje? Fala spekulacji

O rzekomej śmierci prezydenta Federacji Rosyjskiej piszą światowe media, ale raczej w kategorii domysłów. Coraz więcej mówi się, że od dawna Putin, którego oglądamy na szklanym ekranie, to sobowtór. Większość przyjęła jednak te rewelacje z przymrużeniem oka.

Konkretne i nowe, sprawdzone informacje pojawiły się dopiero teraz. Władimir Putin żyje – to fakt. Właśnie udzielił kolejnych wywiadów rosyjskim prorządowym redakcjom komentując bieżące wydarzenia – również te związane z inwazją na Ukrainę.

Standardowo wypowiedzi prezydenta Rosji brzmiały jak groźby. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Stwierdził on, że jego wojska będą atakować z całą siłą i mocą wszelkie dostawy broni NATO na Ukrainę. Nic nie wskazywało, by mówił to sobowtór.

Władimir Putin żyje i nie zmienia swojego postępowania. To nie jest dobra wiadomość dla świata. Nie przeszkodziły mu w tym nawet potwierdzone problemy zdrowotne. Wręcz przeciwnie – być może one jeszcze bardziej potęgują wojenną retorykę.

pies schronisko dla zwierząt zjadł z głodu własny koc

Pies z głodu zjadł koc, na którym codziennie spał. „Widok złamał nam serce”

tarcza antyinflacyjna dla kogo dodatek 2022

Tarcza antyinflacyjna nie działa. Ekonomiści nie mają złudzeń. Paliwo będzie po…