w ,

Kim jest Magda Swider? Polska modelka coraz bardziej popularna. Co o niej wiemy?

Zdobywa coraz większą popularność. Pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes i zrobiła furorę. Kim jest Magda Swider i co wiemy o jej karierze?

magda swider kim jest kariera modelka
Fot. Instagram / magdaswider_official

Podczas jednego z najważniejszych filmowych wydarzeń roku nie zabrakło polskich akcentów. Na Festiwalu Filmowym w Cannes pokazała się m.in. Magda Swider, coraz popularniejsza polska modelka.

Kim jest Magda Swider? Co wiemy o tej polskiej modelce?

Karierę rozpoczęła prawie dekadę temu mając tylko 15 lat. Już wtedy obecna była w Mediolanie i Londynie – stolicach mody. Tam stawiała swoje pierwsze kroki rozpoczynając karierę w modelingu. Opłacało się, bo ma za sobą współprace z topowymi światowymi markami jak Fendi, Head, Miu Miu czy Adidas.

Jej twarz pojawiła się wiele razy na okładkach największych lifestylowych gazet jak Glamour, Elle, czy Imirage. Sesje zdjęciowe przedstawiające Magdalenę Swider podziwiane na całym świecie z powodu nietuzinkowej urody. Początek kariery miał miejsce w roku 2009, gdy młoda Swider podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją Elite Model Management.

Magda Swider była obecna na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes. Była to jedna z niewielu Polek, które się tam pojawiły. Zrobiła furorę strojem, który zaprojektował projektant mody pochodzenia francuskiego – Christophe Guillarmé. Zgromadzeni nie potrafili oderwać od niej oczu.

Polska modelka regularnie pojawia się na wybiegach w wielu krajach świata – od Mediolanu, poprzez Nowy Jork, Paryż aż po Londyn. Jej miłość do sportu sprawiła, że zainteresowała się fitnessem i postanowiła zrobić certyfikat trenera personalnego. Zajęcia z Magdą Swider można umówić w Londynie – grupowo, jak i indywidualnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Swider (@magdaswider_official)

Magda Swider prywatnie

W wolnym czasie, którego jako światowej sławy modelka nie ma zbyt wiele, stara się odpoczywać w samotności. Uwielbia czytać książki i oglądać dokumentalne filmy. Ogląda też sport, najczęściej mecze siatkówki lub tenisa ziemnego.

Sportowe zamiłowania Magdy Swider nie ograniczyły się jednak tylko do fitnessu. Okazuje się, że Magda Swider to dziewczyna bardzo odważna. Trenowała karate shotokan (ma brązowy pas w tej dyscyplinie), ale też uprawiała skoki wzwyż. Drugi ze sportów nie przetrwał jednak próby czasu, ale do teraz miło wspomina przygodę ze sztukami walki.

Czasem trzeba pójść na 100 castingów, aby wygrać ten jeden. W modelingu oprócz predyspozycji fizycznych ważny jest silny charakter, a także odporność na stres. (feszyn.com)

Kariera Magdy Swider nabiera rozpędu. Zdjęcia z jej życia można podziwiać przede wszystkim na jej oficjalnym profilu na Instagramie (@magdaswider_official). Poza fotografiami wykonanymi w trakcie pracy często można trafić na te, które pokazują jej prywatne życie.

Warto śledzić jej poczynania, bo od wielu już sezonów jest ona w gronie najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Swider (@magdaswider_official)

warszawa co warto zobaczyć

Warszawa turystycznie. Co warto, a co należy zobaczyć w stolicy?

potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie

Czy pieszy potrącony na pasach może dostać odszkodowanie?