w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG WTFWTF

Jerzy Połomski nie wie, co to stres. Ujawnił zaskakującą metodę

Jerzy Połomski to już senior z krwi i kości. Ma prawie 90 lat i w tym wieku życie w stresie jest wysoce niebezpieczne.

jerzy połomski bez peruki wzrost wiek włosy emerytura kobieta żona
Fot. YouTube / Wiesław Romanowski

Jerzy Połomski to już senior z krwi i kości. Ma prawie 90 lat i w tym wieku życie w stresie jest wysoce niebezpieczne. Piosenkarz zdradził skrywany od dawna sekret dotyczący unikania nerwów w życiu.

Jerzy Połomski nie zna pojęcia stres. Jak sobie radzi?

Mimo sędziwego wieku Jerzemu Połomskiemu można pozazdrościć humoru, werwy i pogody ducha. Skąd artysta czerpie tyle energii? Właśnie postanowił się podzielić długo skrywanym sekretem swojego życia. Nie każdemu jednak ten sposób przypadnie do gustu…

Jak czytamy w „Super Expressie”, piosenkarz je sporo warzyw i innych, zdrowych produktów. Jednak to nie to zapewnia legendarnemu wokaliście uśmiech na emeryturze. Sposób jest bardzo zaskakujący i dla niektórych będzie już za późno, aby go wypróbować.

Okazało się, że za wszystkim stoi fakt, że Jerzy Połomski jest… kawalerem. Ciekawe zatem, czy Panu Jerzemu nie jest czasem zwyczajnie smutno i czy nie bywa samotny? W końcu to na starość potrzebujemy właśnie najbardziej bratniej duszy.

Brak kobiety sposobem na stres i nerwy

Jestem pozbawiony nerwowych stanów, może dlatego tak dobrze wyglądam. Żyję bez stresu, dlatego że nie jestem związany z kobietą – przyznał „Super Expressowi” gwiazdor estrady.

Widziałem go ostatnio na skwerku przy kinie Iluzjon. Elegancki, w marynarce, spacerował, a potem przysiadł na sąsiedniej ławeczce i kontemplował przyrodę – napisał anonimowy internauta na portalu Wykop. Wygląda więc na to, że Jerzy Połomski to nie tylko okaz zdrowia, ale po prostu szczęśliwy senior, któremu do życia niczego nie brakuje.

Jerzy Połomski wylansował wiele przebojów lat 60. i 70., takich jak m.in. „Cała sala śpiewa z nami”, „Woziwoda”, „Komu piosenkę?”, „Daj”, „Bo z dziewczynami”, „Moja miła, moja cicha, moja śliczna”, „Co mówi wiatr” czy „Nie zapomnisz nigdy”.

Teraz wiemy już, skąd słowa piosenki „Bo z dziewczynami”. Połomski śpiewał, że z dziewczynami nigdy nie wie się, czy dobrze jest czy może jest już źle”. Artysta postanowił się widocznie nie zastanawiać nad tym i wybrał życie w pojedynkę.

Źródło: Super Express, Wykop

vitay 30 groszy flota orlen limity tankowania

Paliwo 30 gr taniej na Orlenie. Kto może tankować za mniej? Jest jeden haczyk

łukaszenka o polsce memy

Ruchy mobilizacyjne blisko polskiej granicy z Białorusią. Co tym razem planuje Łukaszenka?