w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Paliwo 30 gr taniej na Orlenie. Kto może tankować za mniej? Jest jeden haczyk

Tegoroczne wyjazdy na wakacje będą nas kosztowały dużo więcej, niż w ubiegłym roku. Wszystko z powodu wysokich cen paliwa. Orlen daje jednak możliwość tańszego tankowania, ale nie każdemu.

vitay 30 groszy flota orlen limity tankowania
Fot. Orlen (biuro prasowe)

Koncern PKN Orlen podał pomocną dłoń Polakom, którzy narzekają na wysokie ceny paliw. Od 1 lipca będzie można tankować o 30 groszy lub 40 groszy tańsze paliwo. Nie każdy jednak z automatu dostanie rabat.

Tańsze paliwo Orlen. Nawet 30 gr taniej. Koncern obniża cenę dla wybranych klientów

Wysokie ceny paliw to katastrofa dla portfeli kierowców. Na wakacje Orlen postanowił zrobić zmęczonym posiadaczom aut prezent w postaci wysokiego rabatu na benzynę. Dotyczy to jednak tylko wybranych grup. Co trzeba zrobić, by się załapać na zniżkę?

Nowi i obecni klienci ORLEN VITAY mogą w wakacje zatankować paliwo w niższych cenach. Koncern startuje z nową letnią promocją, która gwarantuje użytkownikom programu lojalnościowego tańsze paliwa o 30 groszy za litr. Ale to nie wszystko.

Dodatkową zniżkę otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny. Wówczas cena paliwa spadnie o 40 groszy za każdy litr. W ramach promocji, każdy uczestnik programu ORLEN VITAY, będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach Koncernu w Polsce.

Promocja na paliwa na stacjach ORLEN rozpocznie się 1 lipca br., ale klienci ORLEN VITAY używający aplikacji będą mogli korzystać z rabatów już od 27 czerwca br. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje, a więc przez dwa miesiące.

Aplikacja Orlen Vitay. Tańsze paliwo na wakacje. Ile paliwa za ile punkty Vitay? Na co można wymienić punkty Orlen?

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie


Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z wysokim rabatem. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze.

Źródło: biuro prasowe Orlen

aqualiteja imię doda

Doda nie jest już Dodą. Gwiazda zmieniła imię! Jest tak dziwne, że trudno je wypowiedzieć

jerzy połomski bez peruki wzrost wiek włosy emerytura kobieta żona

Jerzy Połomski nie wie, co to stres. Ujawnił zaskakującą metodę