w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Niepokojące wieści o Krystynie Pawłowicz. „Im bliżej grobu…” Internauci w szoku

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości napisała w internecie coś, co wystraszyło internautów. Poruszyła kwestie dotyczące śmierci i starości.

krystyna pawłowicz czy jest profesorem
Fot. YouTube / Onet News (screen)

Krystyna Pawłowicz – jedna z najbardziej charyzmatycznych posłanek Prawa i Sprawiedliwości, a dziś sędzia Trybunału Konstytucyjnego, wypowiedziała się na temat śmierci. Jej ostatni wpis na Twitterze zmartwił elektorat partii rządzącej. Czy z jej zdrowiem dzieje się coś złego?

Krystyna Pawłowicz pisze o śmierci. „Im bliżej grobu…”

To bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskiej polityce. Jej opinie pojawiające się na portalach społecznościowych śledzą chyba wszyscy. Jest bezkompromisowa, a jej riposty zawsze idą adwersarzom w pięty. Czy z Krystyną Pawłowicz dzieje się coś złego? Ostatni wpis na Twitterze zaniepokoił internautów.

To na pewno osoba nietuzinkowa i albo się ją uwielbia za jej styl bycia, albo po prostu nienawidzi. Ostatni post opublikowany przez Krystynę Pawłowicz w mediach społecznościowych wzbudził jednak grozę wśród internautów. Wszyscy zaczęli martwić się, czy aby wszystko jest z nią w porządku.

Sędzia TK rozpoczęła swój wpis od słów na temat starości i śmierci. Szybko jednak okazało się, że kontekst tej wypowiedzi był nieco inny, bo dotyczył popularnej znów w Polsce tematyki osób LGBT. Wszystko za sprawą ostatniej Parady Równości, która odbyła się w Warszawie i zgromadziła sporo osób.

Pawłowicz o LGBT. Mocny wpis na Twitterze

Ostatnia Parada Równości w stolicy (25 czerwca) okazała się sukcesem, co musiało mocno zaboleć byłą posłankę Prawa i Sprawiedliwości. To spowodowało, że postanowiła ona napisać, co o tym wszystkim sądzi. Zaczęła jednak swój wywód od niepokojących słów.

Jej zdaniem „im bliżej grobu, na starość ekscytacja ilością płci maleje. Zainteresowani na nagrobkach nie określają już siebie jako OSOBOPOSTAĆ czy ZMIENNEJ PŁCI lub podobnie. Nad grobem wraca rozum. Wszędzie są normalne nekrologi o zmarłych paniach i panach„.

Środowisko LGBT w Polsce rośnie w siłę i wzbudza ogromne emocje, co przeszkadza mocno środowiskom prawicowym. To już chyba trzecia głośna wypowiedź na ten temat płynąca z ust polityków PiS.

Wcześniej z osób niebinarnych naśmiewał się prezes PiS Jarosław Kaczyński. Z kolei Janusz Kowalski z Solidarnej Polski uznał, że ideologia LGBT jest zaszyta w kredkach do rysowania, których używają dzieci.

putin grozi polsce wojną

Były agent CIA zaskakująco o Putinie. Jego dni są policzone? „Będzie martwy”

podniesie wiek emerytalny pis morawiecki krajowy plan odbudowy

Rząd chce podnieść wiek emerytalny! Zakłada to Krajowy Plan Odbudowy