w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Były agent CIA zaskakująco o Putinie. Jego dni są policzone? „Będzie martwy”

Były agent CIA – amerykańskiego wywiadu – twierdzi, że Władimir Putin może zostać zlikwidowany przez swoje najbliższe otoczenie. Uważa też, że jego dni są policzone.

putin grozi polsce wojną
Fot. YouTube

Najbliższe otoczenie prezydenta Rosji Władimira Putina może któregoś dnia odwrócić się od niego i dokonać jego likwidacji. Powodem może być brak postępów w wojnie przeciwko Ukrainie. O rozwoju wydarzeń opowiedział mediom były szef placówki CIA w Moskwie Daniel Hoffman

Zamach na Putina? Były agent CIA ujawnia: „Obuchem w łeb”

Australijski portal news.com.au zamieścił niezwykle ciekawą rozmowę z byłym agentem CIA Danielem Hoffmanem. Uważa on, że jesteśmy coraz bliżej dnia, w którym dokonany zostanie zamach na Władimira Putina. Za jego śmierć lub odsunięcie od władzy bez fizycznej likwidacji będą odpowiadać współpracownicy na Kremlu.

Były szef placówki CIA  w Moskwie jest zdania, że rewelacje na temat tajemniczej choroby Putina mają potwierdzenie w faktach. Nikt jednak nie wie, ile zostało mu życia i czy jego stan jest poważny.

W mediach roi się od teorii spiskowych na temat tego, w jaki sposób Putin mógłby być usunięty ze stanowiska. Plotkom na temat stanu zdrowia, chorobie nowotworowej czy Parkinsonie nie ma końca.

Agent CIA Daniel Hoffman uważa, że nic nie stoi na przeszkodzie, by Władimira Putina miał zabić nawet Siergiej Szojgu. Wśród powodów wymienia fatalne nastroje na Kremlu i brak możliwości wyjścia z twarzą z obecnej sytuacji na Ukrainie, również przed własnym narodem.

Trzy osoby z otoczenia Putina, które mogą planować zamach

Były pracownik wywiadu uważa też, że prezydent Federacji Rosyjskiej na pewno obawia się o własne życie, dlatego jego współpracownicy nigdy do niego blisko nie podchodzą. Spodziewa się też, że za próbą jego likwidacji może stać ktoś z najbliższego otoczenia. Nie ufa on nikomu poza samym sobą.

Daniel Hoffman wprost przyznał w rozmowie z dziennikarzami australijskiego portalu, że dni Putina są tak czy inaczej policzone. – Nikt nie zapyta: Hej, Władimir, chcesz odejść? Nie. To będzie walnięcie obuchem w łeb i będzie martwy – stwierdził stanowczo Daniel Hoffman z CIA.

Wydarzenie to na pewno jednak zostanie przed światem ukryte w tajemnicy (a raczej jego okoliczności). My dowiemy się jedynie, że prezydent Rosji odszedł ze stanowiska. Daniel Hoffman wymienił też osoby, które mogą spiskować przeciwko Putinowi.

To minister obrony Rosji Siergiej Szojgu, sekretarz rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew oraz szef FSB Aleksander Bortnikow. – Paruszew. Tego ostatniego wymieniano też często jako następcę prezydenta Rosji. Jest to jednak osoba o wiele gorsza od Putina.

miedwiediew o polsce

Miedwiediew ostro przed szczytem NATO. Padły kolejne groźby. „Kompletna katastrofa”

krystyna pawłowicz czy jest profesorem

Niepokojące wieści o Krystynie Pawłowicz. „Im bliżej grobu…” Internauci w szoku