w , ,

Jackowski o przyszłości Bitcoina. Podał daty. „To się stanie jeszcze dwa razy…”

Słynny jasnowidz z Człuchowa na początku 2021 roku robił wizję na temat kryptowalut i wówczas mocno przestrzegał inwestorów. Sprawdziło się…

jasnowidz krzysztof jackowski bitcoin kurs prognozy spadki elon musk prognozy
Fot. YouTube / screen

Jasnowidz Jackowski tym razem postanowił zająć się sprawą Bitcoina i kryptowalut. Wszystko na prośbę oglądających go internautów. Przypomniał, że na początku tego roku robił wizję na ten temat i mocno przestrzegał. Sprawdziło się, bo znów jasnowidz idealnie wyczuł moment.

Krzysztof Jackowski o spadku kursu BTC. „Spadł mocno, przed czym przestrzegałem”

Ostatnio wartość Bitcoina mocno spadła. Czy ta najpopularniejsza kryptowaluta ma szansę na wielkie odbicie, czy to już koniec? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wiele dobrych wieści dla osób, które inwestują w BTC. Warto tez przypomnieć, że na początku 2021 r. przestrzegał ich przed wrzucaniem wszystkich pieniędzy w elektroniczną walutę.

Bitcoin spadł mocno po oświadczeniu pewnego człowieka i firmy, która jest bardzo znacząca. Elon Musk. Ten spadek nastąpił. Ja się zastanawiałem nad tym, co dalej, bo jeżeli tak poważny spadek nastąpił, to przecież może nastąpić odbicie. Ale właśnie! (…) Ten spadek potrwa jeszcze jakiś czas z różnymi odbiciami. To się stało, przed czym ja ostrzegałem. W tym właśnie okresie. Chcę dopowiedzieć tym, którzy są zainteresowani, co według mnie z Bitcoinem się wydarzy – rozpoczął tymi słowami audycję jasnowidz.

– Nawet, jeżeli ten spadek przyhamuje, kurs trochę odbije, ja mam wrażenie, że redukcja Bitcoina, nie tak duża i nagła, nastąpi jeszcze dwukrotnie. Czyli po chwilowym oddechu wartości tej kryptowaluty nastąpią jeszcze dwie redukcje, słabsze, ale nastąpią. To może spowodować, że z upływem dwóch lub trzech miesięcy Bitcoin może rzeczywiście poczuć się o wiele słabszy

Jasnowidz z Człuchowa o przyszłości Bitcoina. „To zgasi długotrwały optymizm”

Ja mówiąc to na koniec ubiegłego roku i na początku 2021, ostrzegałem, że osoby, które mają inwestycje w Bitcoinie, doświadczą spadku, redukcji wartości. Będzie całkowicie inne podejście po tym. Każda waluta na świecie z jakichś powodów może nagle się osłabić, ale najczęściej decydują o tym decyzje jednego człowieka. W tym wypadku bardzo znaczącego, jednego z najbogatszych ludzi na świecie – kontynuował Jackowski.

– Bitcoin może być walutą wolnościową. Jest tylko jedna istotna kwestia. Moc czegoś… czy to jest moc? Jeden człowiek ekonomicznie znaczący – Elon Musk – w nocy powiedział coś i wartość waluty poleciała w dół. Więc zastanówmy się, co jest większą mocą – gospodarka, czy słowa jednego znaczącego człowieka? – zadał pytanie Jackowski.

Bitcoin prognozy. Jackowski przewiduje kolejne dwa spadki

Jeśli więc ktoś inwestuje w Bitcoina, powinien mieć się na baczności, bo dla tej kryptowaluty jasnowidz nie ma póki co pozytywnych wieści. Trzymajmy się za portfele, bo jak twierdzi Jackowski, waluta ta jeśli „ma się pozbierać, to będzie długi czas zbierania się„.

Gospodarka muszą się zadłużać z powodu kryzysu wywołanego przez zarazę. Okazuje się jednak, że Bitcoin nie rośnie, a spada. Teraz mówię, co czuję. Bitcoin będzie próbował się podrywać, będą powiewy optymizmu, głównie osób, które ten Bitcoin posiadają. Będą jeszcze dwie redukcje. Mówiłem to państwu na swoim kanale, a dziś mamy to jako fakt – powiedział Krzysztof Jackowski kończąc temat kryptowalut.

Źródło: YouTube / Jasnowidz Jackowski Official

Nie żyje legendarny muzyk z USA. Napisał muzykę do wielu znanych filmów

ceny paliw orlen dziś

Kierowców czeka finansowa katastrofa? Benzyna nawet po 24 zł za litr. Jest jeden warunek