w , ,

Stoch nie żyje. O śmierci legendy poinformował Tygodnik Podhalański. „Spoczywaj w pokoju!”

Nie żyje Helena Stoch – mieszkanka Zęb, która swego czasu była prawdziwą gwiazdą internetu. Nagranie z jej udziałem do dziś jest hitem w sieci.

Choć miała już 78 lat i można było się spodziewać, że ten smutny dzień nadejdzie szybciej niż później, to mimo wszystko internet pogrążył się w żałobie. Nie żyje krewna naszego skoczka Helena Stoch z Zębu. W 2014 roku dzięki „Tygodnikowi Podhalańskiemu” stała się gwiazdą internetu.

Helena Stoch nie żyje. To była prawdziwa gwiazda internetu

Nagranie z jej udziałem wykonane w 2014 roku w czasie wyjątkowo obfitej w opady śniegu zimy przeszło już do kanonu. Helena Stoch odeszła w wieku 78 lat. Jej miłośnicy są pogrążeni w smutku. Informację o jej odejściu podał „Tygodnik Podhalański” – ta sama gazeta, która zrobiła z niej lata temu gwiazdę.

Znana tylko swoim sąsiadom kobieta zdobyła popularność i stała się legendą internetu z powodu krótkiej wypowiedzi, jakiej udzieliła mediom. Dotyczyła ona odśnieżania posesji. Trzeba przyznać, że jej zabawny i oryginalny styl wypowiedzi na długo utkwił w pamięci użytkowników internetu.

Ja tako staro, a jeszcze muszę łopatować! Płakać mi się chce! Całe lato drabloj, a całą zimę łopatę w garści trzymaj. Trzeba ino łopatować!

Pani Helenka odeszła z tego świata. Będziemy łopatować mając Ją w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju! – napisał pod nagraniem na YouTube jeden z internautów. – Kiedyś śmieszyło a teraz łzy w oczach – napisał kolejny. Kobieta na pewno nie spodziewała się, że nagranie z jej udziałem stanie się tak popularne.

ZOBACZ NAGRANIE

Helena Stoch zmarła 4 lipca, a pochowano ją 7 lipca w Zębie. W sieci nazywają ją legendą i ikoną YouTube’a – możliwe, że najstarszą w Polsce. Jeśli chodzi o nazwisko, nie ma tu również przypadku.

Zmarła kobieta była daleką ciotką Kamila Stocha, naszego najlepszego skoczka narciarskiego (po Adamie Małyszu). Mieszkał on w tej samej miejscowości, która – warto wspomnieć – jest najwyżej położoną wsią w Polsce

Biedroń nie żyje. Zmarł o 3:37 nad ranem. „Spokój jego pięknej duszy. Amen”

dekoracje urodzinowe dla dzieci diy

Talerzyki urodzinowe dla dzieci – jakie wybrać?