w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Biedroń nie żyje. Zmarł o 3:37 nad ranem. „Spokój jego pięknej duszy. Amen”

10 lipca dotarła do nas smutna informacja o śmierci Wojciecha Biedronia. Pojawiła się ona na portalu filmpolski.pl. Artysta i filmowiec miał 64 lata.

Nie ma tygodnia, by nie docierały do nas informacje o zgonach kolejnych artystów i zasłużonych dla kultury osób. W wieku 64 lat zmarł znany reżyser i aktor Wojciech Biedroń. Informacja o jego śmierci została ujawniona przez portal filmpolski.pl.

Wojciech Biedroń zmarł w wieku 64 lat

Jak podali administratorzy serwisu kulturalnego filmpolski.pl, odszedł Wojciech Biedroń, znany i ceniony polski aktor i reżyser. Jego fani znają go między innymi z takich produkcji jak „Na dobre i na złe”, „Mowa ptaków” czy „Na noże„. Smutą wiadomość o śmierci reżysera potwierdziła w mediach jego żona.

Dziś nad ranem o 3:37, po długim zmaganiu się z ciężką chorobą, zmarł mój ukochany mąż Wojtek Biedroń. Spokój jego pięknej duszy. Amen. Marzanna Bierdoń – poinformowała żona artysty.

Biedroń zagrał w wielu bardzo znanych produkcjach, ale prawdziwą popularność zdobył dzięki filmowi „In Flagranti„, który uchodzi do dziś za wyjątkowo kontrowersyjną produkcję. Zmarły artysta zarówno wyreżyserował go, jak i napisał do tego filmu scenariusz. Na planie produkcji pojawili się między innymi Małgorzata Foremniak i Bogusław Linda.

Wojciech Biedroń ukończył łódzką szkołę filmową jako reżyser. Ukończył też filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Był laureatem Srebrnego Grona za scenariusz do filmu „Magia Kina„. Współtworzył również teledysk do hitu zespołu Myslovitz pod tytułem „Długość dźwięku samotności„. Otrzymał za to statuetkę na IX Festiwalu Polskich Wideoklipów.

Źródło: Interia

prezydent andrzej duda ranking zaufania do politykow ibris onet

Prezydent otrzymał nocą smutne wieści. Nie pozostawiają złudzeń

Stoch nie żyje. O śmierci legendy poinformował Tygodnik Podhalański. „Spoczywaj w pokoju!”