w , ,

Znana dziennikarka trafiła pilnie do szpitala. „Trzymajcie kciuki”. „Życie czasem mówi STOP”

Widzowie Polsat News zaniepokoili się po tym, jak dziennikarka zamieściła wpis oraz zdjęcie ze szpitala. Co takiego się wydarzyło?

Znana i bardzo lubiana przez widzów dziennikarka stacji Polsat News wzbudziła spore zamieszanie swoim wpisem na Twitterze. Opublikowała zdjęcie ze szpitala. Widać na nim tylko rękę i podłączoną kroplówkę. Wyjaśniła, że „życie czasem mówi STOP” i prosiła swoich fanów o trzymanie za nią kciuków.

Dziennikarka Polsat News w szpitalu. Co się stało?

Agnieszka Gozdyra, bo o niej mowa, trafiła nagle do szpitala. Widzów stacji Polsat News i jednocześnie użytkowników Twittera ta wiadomość bardzo zmartwiła. Kolejne dni Gozdyra spędzi w placówce, a widzowie będą musieli na nią poczekać. W najbliższym programie „Debata Dnia”, którego jest prowadzącą, poprowadzi w zastępstwie Joanna Sieger.

Szczegółowych informacji na temat przyczyn wizyty w szpitalu Agnieszka Gozdyra postanowiła nie ujawniać. Jedno jest pewne – wszystko jest obecnie pod kontrolą, a jej życiu i bezpieczeństwu nic nie zagraża.

Życie czasem mówi STOP. Nic wielkiego, ale zobaczymy się, mam nadzieję, w poniedziałek o 20. (…) Trzymajcie kciuki i do zobaczenia – czytamy we wpisie Gozdyry na Twitterze.

Dziennikarka Polsat News w szpitalu. Co się stało?

49-letnia Agnieszka Gozdyra otrzymała niemal natychmiast całą serię dobrych słów ze strony nie tylko internautów, ale też kolegów i koleżanek po fachu.

Życzenia powodzenia i powrotu do zdrowia życzyli jej również politycy (Wanda Nowicka i Krzysztof Śmiszek) czy publicyści Łukasz Warzecha i dziennikarka Anna Kalczyńska. Swoje pięć słów napisał również były naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski oraz Michał Szułdrzyński z „Rzeczpospolitej„.

Agnieszka Gozdyra jest przez widzów bardzo lubiana. W stacji telewizyjnej Polsat News jest twarzą już od ponad dziesięciu lat. Prowadziła w trakcie kariery jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów pt. „Skandaliści„. Pracę w mediach rozpoczynała jednak w Telewizji Polskiej oraz w radiu.

Wieczorem 21 lipca okazało się, że dziennikarka ma za sobą operację.

jackowski o wojnie najnowsze przepowiednie dla polski

Mroczna wizja jasnowidza Jackowskiego. Wskazał datę. „Będzie się mówiło o ohydnym czynie ludzkości’

biedronka limit na cukier dlaczego brakuje cukru

Będą limity na zakup cukru! Sklepy wprowadzają nowe zasady. Ujawniamy szczegóły