w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Kolejne poważne groźby wobec Polski. „W sześć sekund pokażemy, na co nas stać”

Ramzan Kadyrow, najważniejszy człowiek w Czeczenii i wielki przyjaciel Władimira Putina, grozi Polsce. Nie podobał mu się incydent, w którym farbą oblano ambasadora Rosji w Polsce.

kadyrow o polsce

Najważniejsza osoba w Czeczenii i bliski sojusznik prezydenta Federacji Rosyjskiej, Ramzan Kadyrow, oczekuje od Polski natychmiastowych przeprosin za to, co stało się 9 maja w Warszawie. Chodzi o atak na ambasadora Siergieja Andriejewa. Ostrzegł, że tej sprawy „tak po prostu nie zostawi”.

Ramzan Kadyrow grozi Polsce. „Sprawa nie pozostanie bez reakcji”

Przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow oczekuje od władz w Polsce pilnych przeprosin za incydent, do którego doszło w Warszawie 9 maja.

Przypomnijmy, że tego dnia rosyjski ambasador w Polsce Siergiej Andriejew został w świetle kamer oblany czerwoną substancją. Jego zdjęcia obiegły cały świat. Czeczen ostrzegł też w mocnych słowach nasz kraj, ze ta „sprawa nie pozostanie bez reakcji„.

Gracie w bardzo złą grę z naszym państwem. Nie należy grać według melodii Zachodu i Ameryki. To nie prowadzi do niczego dobrego – powiedział Kadyrow podczas nagrania, które zamieszczono w serwisie Telegram.

Jesteśmy gotowi, aby na rozkaz zająć bez problemu Kijów i kraje NATO. Naszym zahartowanym w prawdziwym boju jednostkom nie będzie w stanie oprzeć się żadna armia na świecie. Mamy doświadczenie, arsenał, wiarę, patriotyzm, ideę i prawdę! Zachód jeszcze nie rozumie, jak silni jesteśmy – powiedział Kadyrow.

„Po Ukrainie (…) w ciągu sześciu sekund pokażemy, na co nas stać”

Co Polska chce osiągnąć? Po Ukrainie, jeśli będzie komenda, w ciągu sześciu sekund pokażemy, na co nas stać. Lepiej zabierzcie broń, najemników i oficjalnie przeproście naszego ambasadora. Nie zostawimy tego tak po prostu – ostrzegł Kadyrow we wspomnianym filmiku.

Ramzan Kadyrow to czeczeński polityk, premier Czeczenii w latach 2006–2007, a od 2007 do marca 2011 jej prezydent. Od 2011 roku jest Szefem Republiki Czeczeńskiej. Stoi na czele grupy tzw. „kadyrowców” słynących z wielu głośnych kompromitacji.

Bojownicy ci wielokrotnie publikowali w internecie nagrania przedstawiające ich walkę na Ukrainie, a po czasie okazywało się, że albo tam nie przebywali, albo strzelali w powietrze lub do sygnalizacji świetlnej.

5 marca 2011 r. Parlament Czeczenii zatwierdził Kadyrowa na stanowisku Szefa Republiki Czeczeńskiej. Z kolei w lipcu 2020 roku został on oficjalnie mianowany generałem majorem Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej. To jeden z najbardziej oddanych i wiernych sojuszników Putina.

14 emerytura tabela netto kalkulator

Nadchodzą spore zmiany w 14. emeryturze. Dostanie ją jeszcze mniej seniorów?

konwoj bron atomowa wielka brytania

Ciężarówki z głowicami nuklearnymi na autostradzie. Ujawniono zdjęcia. W sieci zawrzało