w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Gdzie jest Władimir Putin? Sensacyjne doniesienia niemieckich mediów. „Zaszył się w …”

Jak czytamy w niemieckiej prasie, Putin „jest wściekły i zaskoczony oporem Ukrainy. Dodatkowo zapasy rosyjskiej broni są na wyczerpaniu” – twierdzą dziennikarze.

czy putin zaatakuje polskę bunkier na uralu
Fot. YouTube / screen

Od kilku dni media na całym świecie starają się ustalić, gdzie w tej chwili przebywa Władimir Putin, prezydent Rosji. Jak donoszą dziennikarze niemieckiego tabolidu BILD, istnieje duże prawdopodobieństwo, że opuścił Moskwę.

Putin wściekły. Niemieckie media ustaliły, gdzie podobno przebywa prezydent Rosji. Putin w schronie

Jak twierdzą dzienikarze „Bilda„, Władimir Putin „zaszył się bunkrze na Uralu„. Czytamy w prasie, że „jest wściekły i zaskoczony oporem Ukrainy. Dodatkowo zapasy rosyjskiej broni są na wyczerpaniu” – twierdzą dziennikarze.

Dalej czytamy, że rosyjski przywódca nawet od kilku dni może „ukrywć się tam, gdzie kiedyś przebywał Stalin: w bunkrze na Uralu„. Publicyści przeanalizowali nagrania z ostatnich wystąpień prezydenta Federacji Rosyjskiej i są przekonani, że Putina nie ma w Moskwie.

Według informacji z kręgów ukraińskich tajnych służb i niemieckich kręgów rządowych, rosyjski despota miał zaszyć się w bunkrze na Uralu. Mówi się też, że nie pozwolił na wyjazd z kraju swoim przyjaciołom-oligarchom, zabierając nawet ich prywatne odrzutowce – czytamy w niemieckim „Bild„.

Ukraińscy wojskowi przekonują, że cała rosyjska ofensywa straciła impet, a żołnierze Putina są zmęczeni i zniechęceni. Większość z nich nawet nie wiedziała, że jedzie na wojnę.

Czy Putin wejdzie do Polski? Czy Putin użyje bomby atomowej?

Do tej pory wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia doniesień ze strony rosyjskiej. W piątek, 25 lutego, widziano Putina na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Rosji w stolicy Rosji. Niestety ostatnie nagranie, gdzie prezydent Rosji wydaje rozkaz o postawieniu w stan gotowości broni jądrowej, nie daje żadnych nowych wskazówek.

Putin bez wątpienia ma problem. Nie udało mu się w ciągu kilku dni operacji wojskowej osiągnąć właściwie żadnego postawionego przed wojskiem celu. Środki finansowe Rosji są obecnie całkowicie zamrożone, a wojna kosztuje Putina nawet 20 miliardów dolarów dziennie.

O Putinie od dawna się mówiło w społeczeństwie, że to „dziad z bunkra”. Powodem był fakt, że prezydent Rosji nieustannie się izoluje i być może ma obsesję na punkcie swojego bezpieczeństwa.

Putin ucieka? Czy Putin uciekł z Moskwy?

Zniknął z przestrzeni i rzeczywiście przez dwa lata w tym bunkrze mogło dojść do jakichś naruszeń osobowości. Jeśli ktokolwiek chciał z nim rozmawiać, musiał przechodzić specjalną kwarantannę – mówił jakiś czas temu generał Roman Polko.

Zapał po stronie Ukrainy jest potężny. Morale ogromne. Jak czytamy na profilu Forbes Ukraine na Twitterze, armia Ukrainy obiecuje zapłacić każdemu, kto zniszczy rosyjksi czołg 1000 dolarów, a za zniszczenie każdego innego pojazdu wroga 500 dolarów.

Źródło: Bild, naTemat, Radio ZET

morawiecki podwyżki pensji polityków pensje polityków 1 sierpnia

Rząd planuje nowe wysokie podatki. Krajowy Plan Odbudowy obniży nam pensje

PILNE. Amerykańskie myśliwce dostały rozkaz strzelania do chińskich odrzutowców