w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Członek Dumy Moskiewskiej wzywa do militarnej agresji na Polskę i kraje sąsiednie

Serhij Sawostianow otwarcie wezwał Putina, aby wojna nie zatrzymała się na Ukrainie. Jego zdaniem należy przeprowadzić operację wojskową również w Polsce.

serhij sawostyanow atak na polskę
Fot. Telegram; KPRM / 2021.12.06 Jaryłówka; Adam Guz/KPRM

Deputowany partii komunistycznej, Serhij Sawostyanow, wezwał władze Rosji do rozpoczęcia militarnej agresji skierowanej przeciwko krajom bałtyckim, Polsce, Mołdawii i Kazachstanowi. Stwierdził, że tym krajom też przyda się denazyfikacja i demilitaryzacja.

Serhij Sawostyanow wzywa do ataku na Polskę i jej sąsiadów

O słowach Sawostyanowa – członka Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej – poinformował na komunikatorze Telegram doradca szefa MSW Anton Gerashchenko, a dalej portal informacyjny Cenzor. – Rosyjski poseł proponuje przeprowadzenie operacji wojskowej w krajach bałtyckich, Mołdawii, Polsce i Kazachstanie – czytamy w komunikacie.

W dalszej części oświadczenia czytamy, że poseł należący do Dumy Moskiewskiej, Serhij Sawostianow, otwarcie wezwał Putina, aby wojna nie zatrzymała się na Ukrainie. Jego zdaniem należy „poszerzać granice operacji wojskowej na rzecz demilitaryzacji i denazyfikacji” pozostałych krajów, w tym Polski.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że słowa te wypowiedział odpowiednik radnego miejskiego. Deputowany Dumy Moskiewskiej nie jest członkiem Dumy, a jedynie odpowiednikiem radnego Rady Miasta. Groźba może więc nie mieć właściwie żadnego znaczenia.

serhij sawostyanow
Fot. Telegram

burza stanie pod drzewem skutki

KU PRZESTRODZE! Piorun spalił ich żywcem. Już nigdy nie schowasz się pod drzewem podczas burzy

Kąpiesz psa używając szamponu dla ludzi? Zobacz, co grozi Twojemu pupilowi