w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Dmitrij Miedwiediew znowu straszy. „Zegar tyka…” Mówi, co się stanie z Ukrainą

Były prezydent Federacji Rosyjskiej znów zaistniał w mediach. Tym razem widoczna jest jego ostra reakcja na kolejne doniesienia o ciężkiej broni NATO zmierzającej na Ukrainę.

miedwiediew o polsce
Fot. Inauguration of Dmitry Medvedev, 7 May 2008 / Wikipedia

Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew nie przyjął z aprobatą informacji o kolejnej partii śmiercionośnej broni, która ma zmierzać na Ukrainę. Kraj ten ma zapłacić za dostawy najwcześniej za dwa lata. Miedwiediew śmieje się jednak i twierdzi, że za dwa lata Ukrainy może już nie być na mapie świata.

Miedwiediew znowu grozi. Za dwa lata Ukraina zniknie z map?

Za dostawy broni na Ukrainę Wołodymyr Zełensky otrzymał możliwość odroczenia płatności na okres dwóch lat. W prześmiewczy sposób odniósł się do tego były prezydent Rosji, który wątpi w to, że kraje NATO zobaczą te pieniądze na oczy. Jego zdaniem Ukrainy za dwa lata może nie być na mapie i będzie to oczywiście sprawka Rosji.

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa w swoim ostatnim poście zamieszczonych w mediach społecznościowych śmiał się i stwierdził, że dni Ukrainy mogą być policzone. Kraje, które dozbrajają ją w ciężką broń określił mianem zagranicznych właścicieli Ukrainy.

Przegłosowana w USA ustawa o nazwie Lend-Lease określa, że Ukraina ma dokonać zapłaty za dostarczanie broni w ciągu kolejnych dwóch lat. Na reakcję Rosji nie trzeba było długo czekać. – A kto powiedział, że za dwa lata Ukraina będzie nawet istniała na mapie świata? – spytał publicznie Miedwiediew.

Włochy, Francja i Niemcy z wizytą w Kijowie

Kreml od wielu lat podważa istnienie Ukrainy na mapie. Wojna miała sprawić, że kraj ten miał rozpaść się, a ostatecznie zniknąć w granicach Rosji. Władimir Putin od dawna twierdzi, że nigdy nie zaakceptuje antyrosyjskich postaw krajów Zachodu, ale i integralności kraju pod wodzą Zełenskiego.

Gdy Miedwiediew dowiedział się, że do Kijowa na rozmowy zmierzają głowy najważniejszych państw Europy, zaczął się z tego faktu naśmiewać pisząc o „miłośnikach żab, pasztetowej i spaghetti”. Jego zdaniem żadne podróże światowych przywódców na Ukrainę nie zmienią biegu historii, „a zegar tyka”.

Obecnie nie wiadomo, o czym kanclerz Niemiec Olaf Scholz, prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Włoch Mario Draghi będą rozmawiali z prezydentem Ukrainy. Przewiduje się jednak, że będą namawiali Wołodymyra Zełenskiego do ustępstw na rzecz Rosji i oddania części terytorium kraju we władanie Kremla.

Wszelkie wypowiedzi Wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrija Miedwiediewa wpisują się w uprawianą od lat propagandę i dezinformację. Polityk ten nie ma realnego wpływu na to, co się dzieje na scenie politycznej w Rosji. Były prezydent Federacji Rosyjskiej umniejsza rangę wizyty przywódców państw Europy w Kijowie w typowym dla siebie stylu.

Kąpiesz psa używając szamponu dla ludzi? Zobacz, co grozi Twojemu pupilowi

mateusz morawiecki kondolencje nowicki armia krajowa wyklęty

Mateusz Morawiecki otrzymał tragiczną wiadomość. „Najgłębsze wyrazy współczucia…”