w ,

Mężczyzna zmarł w trakcie konferencji prasowej. Nagranie szybko stało się hitem sieci

Nagranie stało się szybko hitem internetu. Nie żyje młody przedsiebiorca i prawnik, który zmarł nagle podczas wystąpienia na konferencji w Egipcie.

Muhammad al-Qahtani
Fot. Twitter

Arabski prawnik i przedsiębiorca Muhammad al-Qahtani zmarł w trakcie wystąpienia podczas konferencji, która odbywała się w Egipcie. Podczas chwalenia prezydenta tego kraju nagle przechylił się do tyłu i upadł na podłogę. Nie udało się uratować jego młodego życia.

Mężczyzna zmarł w trakcie przemówienia. Nagranie obiegło świat

Na ten moment przyczyny śmierci nie zostały ujawnione, ale wydarzenie to było szokiem dla zgromadzonych w pomieszczeniu osób, w tym żony zmarłego Aishy Al-Jabri. Do zdarzenia doszło co prawda 8 sierpnia, ale dopiero teraz media ujawniły okoliczności oraz nagranie.

Muhammad al-Qahtani, saudyjski prawnik, był prelegentem zaproszonym do wzięcia udziału w konferencji, która odbywała się w Egipcie. Krótko przed tragicznym upadkiem na podłogę wypowiadał z mównicy pochwalną mowę na temat prezydenta tego kraju Abdela Fattaha Al-Sisiego,.

Lekarze nie zdołali uratować arabskiego prawnika

Al-Qahtani pełnił rolę szefa zarządu spółki Al-Salam Holding Company. Firma ta należy do czołówki najważniejszych przedsiębiorstw w Arabii Saudyjskiej. Jak czytamy na arabskich portalach, ostatnimi słowami, jakie padły z ust tuż przed śmiercią brzmiały: „Gdziekolwiek jesteś, śmierć cię ogarnie„. Usłyszeli je wszyscy zgromadzeni na konferencji oficjele, w tym ambasadorowie różnych krajów i organizacji.

Wezwani chwilę po zdarzeniu ratownicy medyczni nie zdołali przywrócić funkcji życiowych młodego biznesmena. Nadal w mediach lokalnych nie pojawił się żadne informacje na temat możliwej przyczyny śmierci Muhammada al-Qahtaniego. Ustalenia być może trwają, choć wstępnie mówi się o ataku serca.

łukasz owsiany tvp wrocław zrzutka

Znany dziennikarz TVP w szpitalu. Stan ciężki, trwa walka o życie. „Zlekceważono objawy…”

turystyki spadły z huśtawki w przepaść nagranie

PRZERAŻAJĄCE! Turystki spadły z huśtawki prosto w przepaść. Nagranie mrozi krew w żyłach