w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

PRZERAŻAJĄCE! Turystki spadły z huśtawki prosto w przepaść. Nagranie mrozi krew w żyłach

Tego się dwie turystyki nie spodziewały, gdy wsiadały na huśtawkę. Po chwili radości i adrenaliny spadły prosto w przepaść. To straszne nagranie obiegło cały świat.

turystyki spadły z huśtawki w przepaść nagranie
Fot. YouTube

To nagranie powoduje prawdziwe dreszcze. Nie tak dawno ujawniono je w mediach społecznościowych i przez chwilę było najpopularniejszym materiałem video w ogólnoświatowym internecie.

Rosja. Turystki spadły z huśtawki prosto w przepaść

Na udostępnionym w sieci nagraniu widzimy dwie turystki bujające się na huśtawce ustawionej nad przepaścią. Wszystko po to, aby wzbudzić grozę i adrenalinę. Chwilę potem dobra zabawa przerodziła się w horror i walkę o życie.

Huśtawka w pewnym momencie nagle spada w przepaść, chwilę wcześniej pękają łańcuchy, na których wiszą turystki. Zdarzenie miało miejsce w kanionie Sulak w Rosyjskiej Republice Dagestanu (Rosja). Upadek wygląda tragicznie, ale z tego co udało się dowiedzieć, obie osoby udało się uratować. Słychać jednak przerażający pisk i krzyki gapiów.

Atrakcja, która przerodziła się w horror. Uważajmy na podejrzane atrakcje turystyczne

Turystki po prostu chciały się dobrze zabawić. Skorzystały więc z atrakcji lokalnej, jaką była huśtawka stojąca nad urwiskiem. Takiego obrotu wydarzeń nikt się jednak nie spodziewał. Początkowo kobiety był bujane przez obsługę.

Kobiety przestraszyły się i doznały zadrapań, ale żadna z nich nie doznała poważnych obrażeń. Można sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby ześlizgnęły się huśtawki zamocowanej na maksymalnej wysokości – czytamy w lokalnych mediach.

Ministerstwo Turystyki w Dagestanie ujawniło, że koniec z atrakcją. Huśtawka zdaniem ekspertów badających wypadek nie spełniała właściwie żadnych norm bezpieczeństwa. Jest sezon wakacyjny, uważajmy więc na atrakcje, które są nam oferowane. Inaczej możemy tego żałować…

Źródło: Twitter, YouTube

Muhammad al-Qahtani

Mężczyzna zmarł w trakcie konferencji prasowej. Nagranie szybko stało się hitem sieci

kaczyński premierem morawiecki polski ład

Jarosław Kaczyński zastąpi Morawieckiego? Przecieki z tajnej narady PiS. „To ostatni moment…”