w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Doradca Władimira Putina wzywa do wojny z Polską. Grozi, że nasz kraj „zamieni się w ogień”

Mózg Putina, czyli jego wieloletni doradca, grozi całej wschodniej części Europy. W jego zainteresowaniu leżą też Niemcy. Jego zdaniem trzeba te tereny podbić.

Dugin o polsce
Fars Media Corporation / CC BY 4.0

Dopóki istnieje Rosja, dopóty Polska nie będzie mogła czuć się bezpiecznie. Nawet jeśli Władimir Putin odejdzie, na jego miejsce może przyjść ktoś znacznie gorszy. Za wszystkim stoi Aleksandr Dugin – doradca Putina, którego niebezpieczne nauki pobierają również młodzi ludzie w rosyjskich szkołach.

Doradca Putina chce wojny. „Zmiany tragiczne w skutkach dla Polaków”

Czy Polska jednak stanie się kolejnym celem wojsk Rosji? Prędzej czy później może to nastąpić. O tym w ostatnich dniach sporo mówił najważniejszy doradca prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina. Chce ataku na Polskę, która powinna zniknąć raz na zawsze z map.

Podobnych słów Aleksandr Dugin użył wobec Ukrainy, ale groził również Berlinowi. Jak stwierdził, Rosja powinna na nowo ułożyć historię Niemiec. Kluczowy ideolog i doradca Putina chce wymazać Polskę z mapy i pójść dalej.

Dugin twierdzi, że musi się to stać poprzez szybkie podbicie kraju, najlepiej w kilka dni (tak jak pierwotnie planowano na Ukrainie, co się nie udało). To oczywiście niebezpieczne słowa, bo padły one z ust człowieka, który od lat wywiera wielki wpływ na decyzje, które podejmuje prezydent Rosji.

Dugin o Polsce: „Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma”

Kreml, mimo porażki na Ukrainie, najpewniej z biegiem lat ponownie spróbuje zrobić wszystko, aby Ukraina i Polska zniknęły raz a dobrze. Ta misja Putina jest trudna do wypełnienia, bo mocarstwo nie ma w ogóle sił do prowadzenia jakiejkolwiek wielkiej ofensywy.

Polska będąca w NATO jest obecnie bezpieczna i ma gwarancje, że w razie ataku będzie broniona z całą mocą. Jak potwierdził generał Bogusław Samol, Rosja obecnie w ogóle nie dysponuje siłami zdolnymi do ataku na Polskę. Wojna Rosji z NATO trwałaby bardzo krótko z negatywnym skutkiem dla Rosji.

Nie oznacza to jednak, że zagrożenie nie istnieje i nie powróci za kilka lat. Rosja na pewno swoich mocarstwowych planów nie zmieni nawet wówczas, gdy zmieni się tam prezydent. Dugin może i jest tylko doradcą władcy Kremla, ale to wyjątkowo niebezpieczna osoba. To on stoi za dzisiejszą edukacją młodzieży w Rosji, która uczy się nienawiści do naszego kraju.

Zmarła najstarsza kobieta w Polsce. Miała 116 lat. Przeżyła obie wojny światowe

złote algi co to jest

Odry nie zatruła rtęć? Ujawniono prawdziwą przyczynę skażenia rzeki. Wielkie zaskoczenie