w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Morawiecki otrzymał wyjątkowo złą wiadomość. Tego się raczej po Polakach nie spodziewał

Chyba nie takiego efektu swoich działań i pracy dla Polski spodziewał się urzędujący premier Mateusz Morawiecki. To już kolejna żółta kartka w ostatnich miesiącach

Mateusz Morawiecki premier wypadek górnicy Mysłowice-Wesoła
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera (screen)

Rząd Mateusza Morawieckiego jest oceniany przez Polaków coraz gorzej. Złe zdanie o pracy premiera ma już – według sondażu Kantar dla „Faktów” TVN/TVN24 – aż 61 proc. badanych. Wizerunek szefa rządu cierpi coraz mocniej. Czy obywatele przestają już mu ufać?

Kantar. Morawiecki dostał kolejną żółtą kartkę od Polaków.

Polacy w najnowszym badaniu poparcia dla rządu premiera Mateusza Morawieckiego znów nie mieli litości. Źle pracę premiera oceniło aż 61 proc. Polaków, co jest kolejnym już fatalnym wynikiem dla szefa rządu.

Tak fatalne wyniki pokazało najnowsze badanie firmy Kantar na zlecenie ’Faktów” TVN i TVN24. Pozytywnie o rządzie wypowiedziało się nieco ponad 30 proc. respondentów. Pytanie, z którym musieli się zmierzyć, brzmiało: „Jak ogólnie ocenia Pan(i) działania rządu premiera Morawieckiego?”.

61 proc. oceniło rząd źle, z czego aż 38 proc. odpowiedziało na pytanie, że ocenia szefa rządu „zdecydowanie źle„, a. „raczej źle” 23 proc. pytanych przez pracownię Kantar. Odpowiedź „Zdecydowanie dobrze” zaznaczyło zaledwie 14 proc. Polaków. Sondaż wykonano w dniach 17-18 sierpnia na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1003 pełnoletnich osób.

14 emerytura 2022 netto kiedy wypłata

Fatalne wieści dla emerytów. ZUS podjął niekorzystną decyzję. Będzie zawieszał świadczenia

tusk zabierze 500 plus i 14. emeryturę

Premier ostrzega rodziców i emerytów. Chodzi o powrót Tuska. „To będzie jego pierwsza decyzja”