w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Wojna na Ukrainie. Wyciekły drastyczne fotografie poległych rosyjskich żołnierzy

Wojna w Ukrainie trwa zaledwie kilka dni, ale już pociągnęła za sobą tysiące ofiar. Straty po obu stronach są bardzo duże. Na wojnie poległo już tysiące żołnierzy.

wojna zdjęcia ciał żołnierzy
Fot. Twitter / @nevedimka123

Z każdym kolejnym dniem brutalnej wojny, jaka ma miejsce po ataku Rosji na Ukrainie, to kolejne ciała zabitych żołnierzy. Ukraińskie władze wystosowały apel do Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. Chodzi o to, aby zabrać ciała poległych żołnierzy rosyjskich do domu.

Wojna Rosja-Ukraina. Ciała rosyjskich żołnierzy Putina leżą na ulicach

Wicepremier Ukrainy Iryna Wereszczuk w oficjalnym wystąpieniu skierowanym bezpośrednio do obywateli Rosji powiedziała: „Powinniście wiedzieć, ile takich ciał i ilu okupantów leży dziś na ukraińskiej ziemi.

Wojna w Ukrainie trwa zaledwie kilka dni, ale już pociągnęła za sobą tysiące ofiar. Doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak ujawnił, że w jego kraju w poległo nawet 4,5 tys. żołnierzy rosyjskich. Jednak część z tej liczby może dotyczyć również pojmanych.

Zwracamy się do Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. Prosimy, by Międzynarodowy Czerwony Krzyż pomógł wywieźć ciała rosyjskich żołnierzy do Federacji Rosyjskiej. Są to tysiące ciał okupantów – powiedziała Iryna Vereshchuk.

Akcja „Wróć żywy z Ukrainy”. Uruchomiono infolinię

Anton Heraszczenko, doradca ukraińskiego ministra spraw wewnętrznych, poinformował o uruchomieniu specjalnej linii telefonicznej dla rodzin rosyjskich żołnierzy. Będą one mogły tam uzyskać informacje na temat swoich synów. Akcję nazwano „Wróć żywy z Ukrainy„.

Pod specjalny numer będą mogli dodzwonić się wszyscy członkowie rodzin żołnierzy z Federacji Rosyjskiej i dowiedzieć się, czy jeszcze żyją, czy być może są w niewoli albo ranni.

Jeśli wasz bliski jest naszym jeńcem, to możecie przekazać waszemu mężowi lub synowi krótką wiadomość – poinformował Anton Heraszczenko.

Źródło: Twitter

putin nieuleczalnie chory choroba putina

Niesamowite! Rosjanie uciekają, Putin w panice. Polskie czołgi na czele. Czy to koniec wojny?

jasnowidz jackowski krzysztof krawczyk parostatek youtube piosenki wspomnienie dzisiejsza młodzież

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski. Wskazał wrześniową datę. „Zacznie robić się źle”