w ,

Dziwne zjawisko na niebie tuż po śmierci Elżbiety II. Brytyjka w szoku: „Spanikowałam…”

Na Facebooku pojawiło się niesamowite zdjęcie. Zdaniem jadącej samochodem obywatelki Wielkiej Brytanii to był znak od królowej Elżbiety II.

elzbieta ii wizerunek na niebie
Fot. Facebook

Zaledwie po godzinie od oficjalnego ogłoszenia śmierci Elżbiety II na niebie zauważono nietypowe zjawisko. Dla tych, którzy mieli okazję zobaczyć je na własne oczy, było to niezwykle wymowne. Fotografie dokumentujące to wydarzenie pojawiły się szybko w internecie.

Elżbieta II na niebie? Chmury ułożyły się w nietypowy sposób

W internecie pojawiło się wiele zaskakujących fotografii. Czy obywatele Wielkiej Brytanii, którzy pogrążeni są w smutku po śmierci swojej królowej, dostali od niej znak? Do dziwnego i nietypowego zjawiska doszło w miejscowości Telford w hrabstwie Shropshire.

Jedna z internautek, Leanne Bethell, zamieściła na swoim profilu to, co widziała na niebie podczas jazdy samochodem ze swoją córką. Biorąc pod uwagę żałobny nastrój panujący w całym kraju, od razu była przekonana, że to znak od zmarłej Elżbiety II.

Jadąc do domu Lacey zaczęła krzyczeć – o mój Boże! Spanikowałam… 🤦🏽♀️ Wtedy wskazała mi palcem ten obraz w chmurach – wspomina kobieta. Trzeba przyznać, że rzeczywiście kształt chmur ułożył się idealnie i przypominał wizerunek królowej w kapeluszu.

Możemy sami wyrobić sobie zdanie widząc te fotografie. Kobieta w porę sięgnęła po smartfona i udało jej się zrobić aż trzy zdjęcia. Większość osób w sieci od razu zauważyło sylwetkę zmarłej królowej Elżbiety II. Na głowie miała kapelusz taki, jaki zwykle nosiła podczas oficjalnych spotkań i wystąpień.

chomikuj wyrok sądu

Chomikuj. Wyrok sądu mówi jasno. TO KONIEC! Co teraz stanie się z portalem?

Z OSTATNIEJ CHWILI. Prezydent Ukrainy miał wypadek samochodowy. Doszło do niego w Kijowie