w , ,

Znana polska para celebrytów rozstała się! Fani w szoku. „Była to decyzja trudna, lecz konieczna”

To bez wątpienia może być rozstanie roku. Znana para, uchodząca za przykład małżeństwa, rozstała się. Wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć.

stramowski warnke rozstanie

Dla fanów tej aktorskiej pary wiadomość o rozstaniu jest prawdziwą tragedią. Nikt się tego nie spodziewał. Jeden z najbardziej cenionych duetów w polskim show-biznesie powiedział STOP. Oboje nie zamierzają też w żaden sposób komentować rozstania. Wydano tylko krótkie oświadczenie.

Rozstanie znanej pary aktorów. Ich fani są zaskoczeni

To była bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego świata rozrywki i filmu. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powiedzieli sobie STOP. Wiadomość o rozstaniu pojawiła się w godzinach nocnych na Instagramie, gdzie zamieszczono oficjalny komunikat w tej sprawie.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – czytamy na profilu Katarzyny Warnke.

POLECAMY:
Stramowski i Warnke o aborcji: "To jest dramat, co się dzieje. Brak słów"

Stramowski i Warnke poznali się w 2015 roku na planie filmu „W spirali„. Ślub wzięli rok później. Ich małżeństwo trwało 6 lat. Media donoszą, że między nimi nie było dobrze od jakiegoś czasu, ale były to głównie plotki publikowane przez portale rozrywkowe.

Ostatni raz razem widziano ich podczas Party Fashion Night 2022. Tej samej nocy z 11 na 12 października na fanów spadła wieść o rozstaniu. Identyczny post zawierający oświadczenie gwiazd pojawił się na obu profilach na Instagramie. Para ma córkę Helenę.

Nie żyje legenda światowego kina. Miała 96 lat. Odeszła pięć dni przed swoimi urodzinami

nato artykuł 5 groźby

NATO reaguje na groźby Putina. Chodzi o broń jądrową. „Natychmiastowa odpowiedź”