w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Przewodów. To oni zginęli od wybuchu rakiety. Zdjęcia ofiar tragedii ujawniono w sieci

15 listopada w wyniku eksplozji rakiety zginęło dwóch mężczyzn. Do tragedii doszło we wsi Przewodów krótko po godzinie 15 polskiego czasu.

przewodów kto zginał
Fot. Twitter / TpyxaNews

W tragedii spowodowanej wybuchem rakiety we wsi Przewodów zginęło dwóch mężczyzn. Na profilu @ktoumarl na Twitterze pokazano ich zdjęcia. Do tragedii doszło 15 listopada, a w sprawie toczy się już międzynarodowe śledztwo z udziałem służb i ekspertów.

Przewodów. Zdjęcia mężczyzn. To oni zginęli z powodu wybuchu rakiety

Po tragedii w Przewodowie służby wszczęły śledztwo, które ma już charakter międzynarodowy. Eksperci starają się zbadać wszystkie możliwe szczegóły i ustalić przebieg tragicznego zdarzenia, w którym życie całkowicie przypadkowo straciło dwóch mężczyzn.

Pierwsza z ofiar zdarzenia to 60-letni Bogdan Ciupek, mieszkaniec wsi Setniki w powiecie hrubieszowskim (woj.lubelskie). Zginął podczas pracy w suszarni zboża w Przewodowie na skutek eksplozji.

Pierwsza z ofiar zdarzenia to 60-letni Bogdan Ciupek, mieszkaniec wsi Setniki w powiecie hrubieszowskim (woj.lubelskie). Zginął podczas pracy w suszarni zboża w Przewodowie na skutek eksplozji.

Drugą osobą, która zginęła był Bogusław Woś, 62-letni mieszkaniec Przewodowa. Zginął w tych samych okolicznościach, co jego kolega z pracy.

Rakieta w Polsce. Co się stało w Przewodowie? Oto, co tej pory wiadomo

We wtorek 15 listopada tuż po godz. 15 nadlatująca znad Ukrainy rakieta uderzyła w wieś Przewodów (powiat hrubieszowski, woj. lubelskie). Pocisk należący prawdopodobnie do ukraińskiej obrony przeciwlotniczej, która tego dnia intensywnie odpierała rosyjski atak, spowodował śmierć dwóch osób.

Siły rosyjskie 15 listopada prowadziły niezwykle intensywny ostrzał całej Ukrainy. Zgodnie z relacjami mediów Putin tylko tego dnia wystrzelił w różnych kierunkach ponad 100 rakiet. To prawdopodobnie był największy atak od początku inwazji Rosji na Ukrainę 24 lutego br. Rakiety wymierzone były przede wszystkim w strategiczne cele (elektrownie i połączenia energetyczne).

pies z głową w misce sen

Pies od 2 lat śpi z głową w misce. Powód jest bardzo zaskakujący. „Od razu wiedziałam…”

druga dawka szczepionki kiedy w innym punkcie po jakim czasie

Czwarta dawka szczepionki. Lekarze ujawnili, kto bezwzględnie nie może jej przyjąć