w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Tadeusz Rydzyk w końcu pokazał swoje luksusowe auta. Wśród nich stał słynny Maybach

Duchowny oskarżany od lat o posiadanie luksusowych samochodów postanowił przeciąć spekulacje. Zamieścił w sieci nagranie pokazujące auta, którymi dysponuje.

Maybachy Rydzyka zostały pierwszy raz pokazane opinii publicznej. Od wielu lat mówiło się, że Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja z Torunia, dysponuje luksusowymi i najpiękniejszymi autami. Sam postanowił przeciąć spekulacje i pokazać wszystkie egzemplarze.

Maybachy Rydzyka. Duchowny pokazał je na nagraniu

O luksusowych samochodach Ojca Tadeusza Rydzyka jest głośno od wielu lat. Z ust duchownego padło nawet stwierdzenie, że auta zostały mu przekazane jako ofiara przez anonimowego… bezdomnego.

Po długiej ciszy temat super samochodów Rydzyka powrócił do przestrzeni medialnej, bo sam założyciel TV Trwam i Radia Maryja postanowił uciąć spekulacje na ten temat. Skorzystał z tej okazji z popularnej wśród młodzieży platformy społecznościowej TikTok. Widzowie byli zadzwieni tym, co zobaczyli.

Dyrektor i założyciel toruńskiego Radia Maryja pochwalił się Maybachami w sposób żartobliwy. Najlepiej zobaczyć nagranie i wyrobić sobie własne zdanie.

Rydzyk na TikToku. Luksusowe auta i zabawny przekaz

Ojciec Rydzyk od dawna ubolewa, że jego media nie otrzymują zbyt wielkiej pomocy i mają kłopoty finansowe. Nie tak dawno prosił o przekazywanie jego fundacji 1% podatku PIT za 2021 rok. Tym razem postanowił założyć profil na TikToku, z którego korzysta głównie młodzież. Ma to być sposób na dotarcie z przekazem religijnym do tej grupy.

Dla wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają gdzie są te maybachy, przychodzą i szukają. Otóż tu są te maybachy – powiedział na filmiku Rydzyk pokazując… miniaturowe modele luksusowych i drogich aut. Profil TV Trwam obserwuje jednak zaledwie 5,6 tys. osób. Długo przyjdzie poczekać duchownemu na uzyskanie szerokiego poklasku na TikToku.

zelenski rakieta polska

Przewodów. Nowy niepokojący wątek w sprawie wybuchu rakiety. Czy to była prowokacja?

pies z głową w misce sen

Pies od 2 lat śpi z głową w misce. Powód jest bardzo zaskakujący. „Od razu wiedziałam…”