w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Wednesday. Sezon 2 oficjalnie potwierdzony. Kiedy na Netflix? [ZWIASTUN]

Spekulacje się skończyły. Oficjalnie potwierdzono, że w serwisie Netflix pojawi się drugi sezon uwielbianego serialu Wednesday. Kiedy to nastąpi?

wednesday sezon 2 zwiastun
Fot. Netflix (materiały prasowe)

Netflix ogłosił oficjalnie, że serial „Wednesday” powróci. Przed nami kolejna, bo druga już seria, przygód panny Addams. Właściele najpopularniejszego serwisu streamingowego oficjalnie ogłosili, że zamówili produkcję 2. sezonu tego młodzieżowego hitu.

Wednesday. Sezon 2. Kiedy na Netflix?

Jeszcze nie tak dawno spekulowano, że nawet jeśli pojawi się drugi sezon „Wednesday„, to będzie on dostępny w innym serwisie niż Netflix. Tak się jednak nie stało. Platforma Netflix oficjalnie poinformowała, że drugi sezon został już zamówiony. W mediach społecznościowych możemy już zobaczyć zwiastun.

Grająca rolę Wednesday Addams Jenna Ortega została za tę rolę nominowana do Złotego Globu. Cała ekipa stojąca za serialem „Wednesday” chyba nie spodziewała się, że produkcja okaże się takim hitem. Wystarczyły trzy tygodnie pierwszego sezonu, by łączna liczba godzin emisji odcinków przekroczyła miliard.

Zgodnie z deklaracjami twórców serialu, w drugim sezonie mają zamiar poświęcić więcej czasu na przyjaźnie. Na pierwszy plan mają zostać wysunięte relacje panny Addams z Enid graną przeze Emmę Myers. Wednesday ma być pokazana jako osoba niezależna, która stara się żyć po swojemu poza rodziną.

Wednesday. Sezon 2. Zwiastun

Twórcy tajemniczo zapowiedzieli też, że mają pomysły na kolejne serie. Czy tak się stanie? Tego nie wiadomo. Póki co możemy jednak zapoznać się z zapowiedzią sezonu 2. W ciągu doby został już wyświetlony prawie 200 tys. razy. Już teraz można mówić, że to, co dzieje się wokół tej produkcji, to prawdziwy ogólnoświatowy fenomen.

kuchnia gruzińska potrawy

5 najsmaczniejszych potraw kuchni gruzińskiej, które musisz spróbować. Palce lizać!

zenek martyniuk sylwester 2022

Zenek Martyniuk rozżalony po Sylwestrze Marzeń? Wyznał prawdę. „Jestem już przyzwyczajony”