w ,

Nie żyje znany polski milioner. Mieszkańcy Zakopanego wspominają 38-latka

Nie żyje młody polski milioner pochodzący z Zakopanego. Miasto opłakuje zmarłego i wspomina go jako ważną osobistość jeśli chodzi o tamtejszą turystykę.

Całe Zakopane jest w żałobie po informacji o śmierci młodego polskiego milionera. Biznesmena znaleziono martwego w jego domu. Dzięki jego działalności miasto piękniało, a ludzie chwalili tamtejszą turystykę i gastronomię. Poświęcił temu całe swoje krótkie życie.

Marcian Pędzimąż nie żyje. Młody milioner opłakiwany przez mieszkańców Zakopanego

Nie żyje 38-letni polski biznesmen Marian Pędzimąż. Został on znaleziony w swoim domu. Całe swoje młode życie poświęcił poprawie jakości turystyki i gastronomii w Zakopanem. Był osobą, która zasłynęła tym, że sprowadziła do miasta renifery, które szybko stały się nie tylko tamtejszą atrakcją.

Zmarły milioner całe życie działał w branży turystycznej oraz gastronomicznej. Dzięki niemu w Polsce pojawiły się renifery, które pokazywano w wielu miastach w okresie świątecznym.

Najczęściej zwierzęta pojawiały się w tak zwanych zagrodach świętego Mikołaja. Gdy sprowadzał zwierzęta do kraju prosto z Finlandii, miał zaledwie 21 lat.

O tym, że Marian Pędzimąż został znaleziony martwy w domu, poinformował portal Onet.pl, który z kolei powoływał się na informacje płynące bezpośrednio od funkcjonariuszy policji. Do śmierci młodego biznesmena doszło w poniedziałek 20 lutego.

W tej chwili wiadomo, że do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie, jednak nie ujawniono oficjalnych przyczyn śmierci 38-latka z Zakopanego.

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Emerytury będą wypłacane rzadziej niż co miesiąc? Zaskakujące plany rządu

orędzie prezydenta

Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy. „Jako Naród zachowaliśmy się jak trzeba”