w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Uprawiali miłość na środku ulicy. Film wyciekł do internetu. „To nie jest zabawne”

On miał dziewczynę, ona ma czwórkę dzieci. Nie przeszkodziło im to oddać się miłosnym uniesieniom na środku ulicy dużego miasta. Film wyciekł do sieci.

seks na środku ulicy

Filmik, na którym widać wyraźnie parę uprawiającą seks na placu jednego z większych miast, pojawił się w internecie. Zainteresowała się nim lokalna policja. Jurnego 23-letniego mężczyznę na nagraniu rozpoznała też jego dziewczyna. Jednym słowem nie ma mu czego zazdrościć.

Miłosne uniesienia na środku ulicy. Wszystko nagrała kamera

Do zdarzenia doszło w 2022 roku w lato. 23-letni Joe Firby wpadł w oko 35-letniej Kelly Cousins na jednej z miejskich siłowni. W zasadzie to oboje wpadli sobie w oko do tego stopnia, że nie byli w stanie dłużej tłumić swoich emocji. Ostatecznie postanowili się umówić. Na randce nie brakowało alkoholu.

Zarówno ona, jak i on, nie byli w stanie dłużej wytrzymać napięcia, które narosło w trakcie spotkania. Nie patrząc na nic zaczęli okazywać sobie „miłość” na środku ulicy w centrum Liverpoolu (na placu Concert Square). Zostali niestety nagrani przez jednego z przechodniów, który bez zastanowienia wyciągnął smartfona i zaczął uwieczniać to, co się dzieje.

Ktoś chwycił za telefon i nagrał moment miłosnego uniesienia na popularnym wśród imprezowiczów placu Concert Square. Następnie wideo trafiło do mediów społecznościowych. Wzbudziło nie małe zainteresowanie również funkcjonariuszy policji. W sprawie wszczęto dochodzenie.

23-latek zdradził swoją dziewczynę. Ona ma dzieci

Sprawa znalazła swój finał na sali sądowej. Jak się okazało w toku śledztwa, 23-latek w momencie, gdy doszło do ulicznej kopulacji, miał dziewczynę, która bez trudu rozpoznała go na ujawnionym nagraniu. Z kolei kobieta – jak się okazało – ma czwórkę dzieci. Oboje nie mieli wyjścia i musieli przyznać się do życiowego błędu.

23-latka skazano na rok ograniczenia wolności. Ma też dla dobra publicznego odpracować 120 godzin, ale to nie koniec kary. Sąd nałożył na niego również karę pieniężną w łącznej wysokości 234 funtów brytyjskich. Kobieta została potraktowana przez sędziego nieco łagodniej. W jej przypadku kara to 10 tygodni w zawieszeniu oraz między innymi 40 dni prac społecznych.

Burmistrz miasta nie kryła oburzenia. – Jestem niezwykle zszokowana i zaniepokojona krążącymi filmami pokazującymi akty nieprzyzwoitego obnażania się i aktywności seksualnej w naszym mieście. To nie jest zabawne – to jest niepokojące, szkodliwe i nielegalne działanie – powiedziała Joanne Anderson.

maryla rodowicz koncerty

Czy to koniec kariery Maryli Rodowicz? Lekarz oznajmił to prosto w oczy. „Wiem, że…”

krystyna pawłowicz wiek młodość mąż twitter

Tego o Krystynie Pawłowicz nie wiedzieliśmy. Ujawniono jej największy sekret