w ,

To się stanie latem tego roku. Padła data. „Czeka nas kryzys, krach, nie wiem, jak nazwać”

Polacy już zacierają ręce planując tegoroczny urlop. Niestety w tym roku lato może nas zaskoczyć serią niekorzystnych wydarzeń.

jasnowidz z człuchowa krzysztof jackowski trzaskowski warszawa
Fot. YouTube / Super Express

Jasnowidz Jackowski zapowiada na ten ogromne kłopoty finansowej natury. Dotyczyć mają nie tylko Polski, ale i całego świata. W rozmowie z dziennikarzami portalu o2.pl wizjoner wprost mówił o nadchodzącym krachu. Możliwe też, że złe wydarzenia zaczną się zanim skończy się urlopowy sezon.

Jackowski zapowiada krach. Powiedział, kiedy się zacznie

Jasnowidz Jackowski twierdzi, że tegoroczne lato nie będzie dla nas wszystkich korzystne. Należy przygotować się na negatywny scenariusz związany z gospodarczymi turbulencjami. Jak powiedział wizjoner portalowi o2.pl, nadchodzi coś, co wygląda mu na krach lub kryzys finansowy. Wskazał na konkretne miesiące.

Od kwietnia do końca czerwca – to jest okres, w którym może zacząć dziać się coś złego w kwestii finansowej na świecie – zapowiedział jasnowidz z Człuchowa, najsłynniejsza taka osoba w Polsce. Ale to nie wszystkie niekorzystne wizje, jakimi podzielił się Jackowski.

Zdaniem wizjonera skutki tego, co ma się wydarzyć, będą przez nas wszystkich odczuwalne przez wiele kolejnych lat i odcisną swoje piętno na naszych portfelach. Zobaczył on pewnego rodzaju załamanie finansowe, które doprowadzi do kolejnego kryzysu trwającego lata.

Porta przypomniał również słowa jednego z ekonomistów, który również twierdzi, że w najbliższych kilku miesiącach dojdzie do – być może – największego w historii załamania się światowych finansów. Słowa Harrego Deana cytował w ostatnich dniach między innymi ekonomiczny portal money.pl.

Słowa przekazywane nam przez jasnowidzów należy oczywiście traktować z dystansem, ale warto mimo wszystko wybierając się na letni wypoczynek mieć je z tyłu głowy. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Mocne słowa ekonomisty o finansach Polski. W 2024 roku czekają nas „pot, krew i łzy”

lech wałęsa emerytura

Lech Wałęsa przeżywa dramat. Danuta nie miała wyjścia. „Nie jestem z tego zadowolony”