w ,

Kinga Rusin schudła aż 20 kg. Jak to zrobiła? Przestała jeść te dwa produkty

Celebrytka zrzuciła aż 20 kilogramów dzięki prostej metodzie. Wystarczyło zrezygnować z jedzenia dwóch konkretnych produktów. Na efekty długo nie musiała czekać.

kinga rusin schudła dieta
Fot. YouTube / Gala (fragment wywiadu)

Kinga Rusin, popularna i uwielbiana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, niedawno ujawniła w trakcie jednego z wywiadów, że udało jej się zrzucić aż 20 kg. Jak się okazuje, kluczem do jej sukcesu było wyeliminowanie z diety dwóch produktów spożywczych. Jakich?

Kinga Rusin schudła 20 kg. Ujawniła jak tego dokonała

Jak czytamy na portalu lifestylowym Plotek.pl, znana polska celebrytka Kinga Rusin zmieniła całkowicie swój jadłospis. To dzięki temu udało jej się zrzucić aż 20 kilogramów. Teraz czuje się o niebo lepiej i ma zdecydowanie więcej energii do działania. W jej branży nie ma bowiem miejsca na to, by się zaniedbać.

Jak Rusin udało się doprowadzić do takiej utraty wagi? Okazało się, że postanowiła wykluczyć ze swojej diety dwa popularne produkty. To dzięki temu osiągnęła swój dawno zaplanowany cel, a kilogramy spadały jak szalone. Te produkty to cukier oraz biały chleb.

To, że cukier jest niezdrowy i może przyczyniać się do nadwagi, jest powszechnie znane. Jest nawet gorszy dla naszego organizmu niż jakiekolwiek tłuszcze. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że biały chleb również może mieć negatywny wpływ na naszą wagę i po prostu od niego tyją.

Chleb czy bułki z białej mąki, w szczególności te z marketów, nie są zbyt zdrowe. Pozbawione większości cennych składników odżywczych stanowią w naszym menu jedynie zapychacz.

Spożywanie białego chleba może też prowadzić do nagłych skoków poziomu cukru we krwi, co z kolei wpływa na zwiększone odkładanie się tłuszczu w organizmie, a w długiej perspektywie do rozregulowania trzustki i w efekcie cukrzycy.

Lubaszenko też zmienił jadłospis i zgubił 80 kg

Zdrowe odżywianie jest kluczowe dla zachowania dobrej formy i zdrowia. Gwiazdy takie jak Kinga Rusin zdają sobie z tego doskonale sprawę. Tusza powoduje nie tylko problemy ze zdrowiem czy samopoczuciem, ale też dla tak znanych osób jest zagrożeniem, że wypadną z branży. Na to sobie pozwolić nie mogą.

Eliminowanie z diety niezdrowych produktów spożywczych, takich jak cukier czy biały chleb, może pomóc w utracie wagi oraz poprawie ogólnego samopoczucia. Warto jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny, dlatego przed dokonaniem znacznych zmian w diecie należy skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Kinga Rusin udowodniła, że zmiana nawyków żywieniowych i wyeliminowanie z diety dwóch niezdrowych, ale też popularnych produktów, mogą mieć pozytywny zbawienny wpływ. Może to być inspiracją dla wielu osób, które chcą poprawić swoją dietę i schudnąć, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

W tym momencie warto przypomnieć przygodę ze zmianą diety, jaką ma za sobą Olaf Lubaszenko. Zmiana w jadłospisie, której dokonał aktor, sprawiła, że schudł on aż 80 kilogramów. Biorąc pod uwagę, że ważył aż 165 kg przy 179 cm wzrostu, stanowiło to realne zagrożenie dla jego życia i zdrowia.

bruce willis choroba

Bruce Willis. Już go nie zobaczymy w kinie. „Będziemy o nim zawsze pamiętać…” Fani załamani

bankomat zabrał kartę

Kobieta zrobiła to przy bankomacie. Policja apeluje! Koszmarny błąd, a potem kara