w , ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Bruce Willis. Już go nie zobaczymy w kinie. „Będziemy o nim zawsze pamiętać…” Fani załamani

Fani legendarnego amerykańskiego aktora są załamani decyzją aktora. Z powodu poważnej choroby został on zmuszony do zakończenia swojej kariery.

bruce willis choroba
Fot. Bruce Willis w 2018 r. / Gage Skidmore CC BY-SA 3.0

Rodzina aktora – legendy, Bruce’a Willisa, poinformowała o ostatecznej jego decyzji związanej z zawodem, który uprawia niemal całe życie. Fani są załamani. Rodzina ujawniła, że Willis jest mocno chory i nie jest w stanie dalej grać w filmach.

Bruce Willis. Choroba przerywa karierę aktora. Fani są załamani

Legendarny aktor amerykański, znany głównie z filmów akcji i sensacyjnych, podjął najtrudniejszą w swoim życiu decyzję. Jego rodzina poinformowała media, że Willis ostatecznie kończy karierę aktora. Nigdy nie zobaczymy go już w kinach. Choć ma dopiero 67 lat, dopadła go ciężka choroba uniemożliwiająca pracę na planie, czyli afazja.

Niesamowici fani Bruce’a! Jako rodzina chcielibyśmy podzielić się informacją, że nasz ukochany Bruce doświadcza pewnych problemów zdrowotnych i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, chorobę, która wpływa na jego zdolności poznawcze – czytamy w oficjalnym oświadczeniu bliskich aktora.

– Bruce kończy swoją karierę, która tak wiele dla niego znaczyła – napisała rodzina. – To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny. Bardzo doceniamy napływającą od was miłość, współczucie i wsparcie – brzmiał komunikat.

Afazja. Co to jest?

Bruce Willis choruje na afazję. Afazja jest częściowym, a czasem również całkowitym zaburzeniem aparatu mowy w wyniku uszkodzenia mózgu. Choroba ta powoduje, że aktor nie będzie już w stanie zagrać żadnej roli.

Osoby chore na afazję z czasem coraz bardziej tracą możliwość mówienia. Istnieje też tzw. afazja ruchowa (brak możliwości wypowiadania się) oraz afazja czuciową. W drugim przypadku chory nie ma pojęcia, co się do niego mówi.

Choroba może też przybrać postać obu symptomów jednocześnie, co jest wyjątkowo uciążliwe, bo nie dość, że nie można mówić, to jednocześnie chory nie rozumie, co mówią do niego inni. Powodem choroby jest najczęściej udar mózgu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rumer Willis (@rumerwillis)

natasza urbańska uzależnienie telefon rozstanie wzrost ślub partner mąż ile ma lat piosenki

Natasza Urbańska zdobyła się na odwagę. Przyznaje: „Jestem uzależniona”

kinga rusin schudła dieta

Kinga Rusin schudła aż 20 kg. Jak to zrobiła? Przestała jeść te dwa produkty