w ,

WTFWTF

Mazury. Kolejny tajemniczy obiekt. Świadek zauważył na nim coś niepokojącego

Na terenie miejscowości Kaliszki (woj. warmińsko-mazurskie) znaleziono szczątki obiektu. Świadek twierdzi, że widział na nich napisy w języku rosyjskim.

W miejscowości Kaliszki (województwo warmińsko-mazurskie) znaleziono kolejne szczątki balonu. Policja zabezpieczyła je, a następnie całość zabrało wojsko w celu ustalenia, czym w rzeczywistości był obiekt. Słowa świadka, który dokonał znaleziska, są niepokojące.

Biała Piska. Znaleziono szczątki tajemniczego obiektu. Służby zabezpieczyły teren

Na Gorącą Linię RMF FM trafiła informacja i było to pierwsze doniesienie o tajemniczym obiekcie znalezionym w miejscowości Kaliszki. Szczątki przypominające balon leżały w polu kukurydzy oddalonym o około 4 km od Białej Piskiej. Odkrycia dokonano w minioną sobotę nad ranem

Rolnik i właściciel jednego z pól w okolicy natrafił na szczątki i natychmiast powiadomił służby. Na miejsce przybyła policja, a następnie wojsko, które zabezpieczyło znalezisko w celu dokonania badań. Zgłoszenie na temat znalezienia balonu potwierdziła i policja i Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych.

W tej chwili nie jest jasne, czy znalezisko to zwykły balon meteorologiczny, czy też może szpiegowski sprzęt wojskowy. Wstępne ustalenia, o których dowiedziały się media, skłaniały się ku pierwszej wersji, ale w tej chwili nie można wykluczyć niczego.

Rolnik, który natrafił na szczątki obiektu, bardzo dokładnie opisał, co widział. Jego zdaniem wyraźnie było widać kopułę balonu, skrzynkę styropianową oraz antenę z treścią napisaną cyrylicą. Media wskazują też na fakt, że kilka kilometrów od miejsca ujawnienia rzekomego balonu znajduje się poligon, a obok niego jednostka wojskowa.

Dziennikarze RMF FM dowiedzieli się też od przedstawicieli Dowództwa Operacyjnego, że radary nie odnotowały wtargnięcia żadnego obiektu spoza naszej przestrzeni powietrznej.

legnica policja poszukiwani

Miał TO w dłoni. Szedł ulicą i straszył mieszkańców. Jest nagranie z zatrzymania

justyna sieńczyłło instagram

Żona Emiliana Kamińskiego w rozpaczy. Jest apel. „Czujemy niepokój i niepewność jutra”