w , ,

Hanna Śleszyńska pogrążona w rozpaczy. „Jacek. Takiego Cię zapamiętam”

Aktorka podzieliła się z mediami swoim przeogromnym smutkiem. Dostała informację, że nie żyje jej były partner Jacek Brzosko, były łyżwiarz i przedsiębiorca.

hanna śleszynka jacek brzosko
Fot. YouTube / Hanna Śleszyńska - #Hot16Challenge2

Hanna Śleszyńska pogrążyła się w smutku i rozpaczy. Jej wieloletni partner nie żyje. O byłym łyżwiarzu i znanym biznesmenie było głośno właśnie za sprawą tego związku. Byli parą w okresie od 2005 do 2019 roku.

Jacek Brzosko nie żyje. To były partner Hanny Śleszyńskiej

Brzosko związany był z aktorką Hanną Śleszyńską przez 14 lat. Wiadomość o jego śmierci była dla niej wstrząsająca. Śleszyńska zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych wyjątkowo smutne i poruszające pożegnanie.

Jacek 🖤 Takiego Cię zapamiętam…💔 Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa,które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy 🖤💜 #pożegnanie #smutek #żal #będziemypamiętać #rip – czytamy na profilu aktorki na Instagramie.

Gdy w 2019 roku para rozstała się, było o tym w mediach wyjątkowo głośno. Śleszyńska mówiła wówczas dziennikarzom, aby Jacek szedł swoją drogą. Wspominała fajne chwile przeżyte razem, które na zawsze pozostaną w jej pamięci. On również miał o niej jak najlepsze zdanie.

– Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej osoby trzeciej. Po prostu tak wyszło – mówił wówczas w wywiadzie z „Twoim Imperium„.

bydgoszcz szpital jedzenie catering afera

Pracownica cateringu mówi, czym karmiono pacjentów w szpitalu. „Do zup dolewano…”

lubin pijany kierowca

Pijana rowerzystka wjechała w wózek z dwuletnim dzieckiem. Została zatrzymana