w , ,

Aktor zaniepokoił fanów. Kupił miejsce na cmentarzu. „Wszystko ogarnięte, pozamykane”

Niepokojące wieści dotarły do fanów polskiego aktora Arkadiusza Jakubika. Z doniesień mediów wynika, że właśnie wykupił na cmentarzu kwaterę, w której ma zostać pochowany.

arkadiusz jakubik

Znany polski aktor Arkadiusz Jakubik zadziwił i jednocześnie zmartwił swoich fanów tym, co ostatnio zrobił. On jednak uważa, że nie ma w tym nic dziwnego, bo ludzie powinno za życia załatwiać tego typu sprawy zdejmując ten obowiązek z barków rodziny.

Arkadiusz Jakubik wykupił kwaterę na cmentarzu. Fani zaniepokojeni

Wszyscy wiemy, że podatki i śmierć to jedyne pewne rzeczy na tym świecie. Tę świadomość ma również aktor Arkadiusz Jakubik, który za życia postanowił uporządkować związane ze swoim pochówkiem sprawy. Właśnie wykupił on kwaterę na cmentarzu wprawiając tym samym swoich fanów w niepokój.

Uspokajamy więc – z aktorem jest wszystko w porządku i nie wybiera się on jeszcze na tamten świat. Chce być po prostu gotowy do przejścia na drugą stronę i jednocześnie sprawić, by rodzina nie musiała się martwić formalnościami.

Nie tak dawno aktor wydał trochę pieniędzy na przebudowę grobu rodzinnego, w którym leżą jego rodzice. Ten fakt wywołał u niego myśli na temat swojego życia i tego, co wydarzy się, gdy przyjdzie czas się żegnać.

„To jest ta nasza ostatnia stacja”

Dotarło do mnie, że wtedy zostałem prawdziwym mężczyzną. Bo prawdziwy mężczyzna ma nie tylko posadzić drzewo, wybudować dom, spłodzić syna, ale jeszcze mieć kwaterę na cmentarzu – można było usłyszeć z ust aktora w podcaście „Zdanowicz między wierszami„.

Artysta znany nam najbardziej z produkcji takich jak „Dom zły„, „Wołyń” i „Kler” ma więc załatwione sprawy i wie, gdzie rodzina ma go pochować. To daje mu poczucie większego spokoju i ten spokój udziela się także jego bliskim. – Wszystko jest ogarnięte, pozamykane. I to jest ta nasza ostatnia stacja – przyznał aktor.

Źródło: Radio ZET

iwona wieczorek tiktok

„Nie poznajesz mnie? Jestem Iwona Wieczorek”. Zaskakujące nagranie na TikToku

maltańczyki na sprzedaż ile żyją

Kupiła maltańczyka za 6 tys. zł. TO coś wyrosło jej po latach. „Zostaliśmy oszukani”