w ,

Monika Goździalska. Kim jest gwiazda programu „Big Brother”? Wiek, partner i córka

Znana celebrytka była mężatką, ale jej związek niestety nie przetrwał próby czasu. Ze swoim pierwszym mężem, z którym rozwiodła się w 2016 roku, ma dwoje dzieci.

monika goździalska córka partner instagram wiek
Fot. Instagram / @monika.gozdzialska

Monika Goździalska zasłynęła z uczestnictwa w popularnym niegdyś programie „Big Brother”. Od tego czasu jej życie prywatne oraz zawodowe uległo diametralnej zmianie. Kim w chwili obecnej jest znana celebrytka? Czym zajmuje się zawodowo? Czy ma męża i dzieci? W tym artykule odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania dotyczące tej gwiazdy.

Kim jest Monika Goździalska?

Monika Goździalska urodziła się w 1983 roku. Kobieta pochodzi z Brześcia Kujawskiego, małej miejscowości położonej nieopodal Włocławka. Jej nazwisko rodowe brzmi Brochacka.

Znana celebrytka była mężatką, ale jej związek niestety nie przetrwał próby czasu. Ze swoim pierwszym mężem, z którym rozwiodła się w 2016 roku, ma dwoje dzieci – córeczkę Julię (urodzoną w roku 2000) oraz synka Tristana (urodzonego w roku 2007 ).

Monika niechętnie dzieli się w mediach informacjami ze swojego życia prywatnego, dlatego też niewiele o nim wiadomo. Potwierdzone jest jedynie to, że Goździalska po raz drugi wyszła za mąż.

Na ślubnym kobiercu stanęła ponownie w 2019 roku, a ceremonia miała miejsce na Malediwach. Cała uroczystość odbyła się w tajemnicy. Nie wiadomo też kim jest wybranek serca kobiety. Co ciekawe, ślub, który wzięła para, nie jest ważny w naszym kraju.

Życie zawodowe Moniki Goździalskiej

Monika Goździalska jest byłą modelką. Swoją karierę w tej branży rozpoczęła dość wcześnie, a stało się to trochę za sprawą przypadku. Gdy jako 16-letnia dziewczyna przechadzała się ulicami Warszawy zauważył ją i zaczepił pracownik agencji modelek Eastern Models.

Dzięki temu, że zdecydowała się na podjęcie wyzwania i spróbowanie swoich sił w modelingu, kobieta odniosła sporo sukcesów. Wyjechała do Paryża, aby tam pracować z najbardziej znanymi francuskimi fotografami mody, zaś w roku 1999 mianowano ją Twarzą Europy. Rok 2011 był dla Moniki równie owocny, wtedy bowiem wzięła udział w wyborach Mrs. World, w których udało jej się zdobyć tytuł I Wicemiss.

Niestety prężnie rozwijającą się karierę Goździalskiej przerwała nieplanowana ciąża. Gdy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, postanowiła zawiesić wszelkie współprace i wrócić do Polski.

Monika Goździalska. BigBig Brother i MasterChef, czyli kariera w mediach

Swoją karierę w mediach Monika rozpoczęła wraz z udziałem w popularnym niegdyś programie „Big Brother„. Była to trzecia edycja tego reality show, którą emitowano w roku 2002. Podczas trwania programu okazało się jednak, że Goździalska ma kłopoty zdrowotne, dlatego została zmuszona do rezygnacji z udziału.

Wtedy też kobieta zdecydowała się na jakiś czas powrócić do Paryża. W 2008 roku Monikę ponownie zaproszono na plan popularnego reality. Tym razem była to specjalna edycja „Big Brother 5 VIP„.

Kobieta, której pasją od zawsze było gotowanie, postanowiła spróbować swoich sił w I edycji programu kulinarnego MasterChef. Bez problemu wygrała casting, ale nie odniosła sukcesu, zajęła bowiem ostatnie miejsce.

Goździalska karierę jako prezenterka telewizyjna rozpoczęła zatrudnieniem się w stacji TO!TV. Prowadziła emitowany w niej program „TO!Do Garów„, zajmowała tam też stanowisko dyrektora zarządzającego.

Miała również kontrakt ze stacją TVP – uczestniczyła w paśmie Dzień Dobry Polsko zatytułowanym „Kulinarny zawrót głowy„. W latach 2020-2021 kobieta pracowała dla Superstacji, w której była prowadzącą program „Z pierwszej strony„, zaś w 2021 na kanale Polsat Sport prowadziła galę federacji Babilon MMA.

Celebrytka wzięła też udział w odważnej rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Napisała również książki pt.”#niedopodrobienia” oraz „Skandaliczne życie modelek„.

Monika Goździalska. Córka, czyli niełatwe życie w Polsce

Kilka lat temu Goździalska wyjawiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej córka jest lesbijką. Kobieta w wywiadzie dla Pomponika opowiedziała, że dziewczyna nie miała łatwego życia w Polsce. Była wyszydzana, wyśmiewana i przez to przeszła ciężką depresję.

Sama Goździalska w pełni akceptuje orientację seksualną córki i wspiera swoje dziecko na każdym kroku. To dla niej zdecydowała się na wyjazd i zamieszkanie w Hiszpanii.

– Moja córka przeszła naprawdę ciężką depresję, była wyśmiewana, wyzywana, nawet miała próbę samobójczą, więc dla mnie jako dla matki to jest dramat. (…) Dlatego teraz jestem, tam gdzie jestem. Tam wiecznie świeci słońce i to jest moje miejsce na ziemi. (…) Bycie gejem czy lesbijką to nie choroba, to trzeba zrozumieć, bo żyjemy w kraju, gdzie szykanowane są takie osoby – powiedziała celebrytka w wywiadzie dla redakcji Pomponika.

Monika Goździalska. Instagram i inne media społecznościowe

Monika Goździalska ma swoje konto na Instagramie, a prowadzi je tam pod nazwą @monika.gozdzialska. W tej chwili ma na swoim profilu 178 tysięcy obserwatorów. Kobieta publikuje zdjęcia regularnie, często dodaje też instastories.

W swoich postach lubi pokazywać swoją perfekcyjnie wypracowaną sylwetkę, którą najwyraźniej bardzo się szczyci. Monika promuje też zdrowy styl życia i fitness.

eligiusz grabowski nie żyje

Nie żyje aktor znany z „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”. Zmarł nagle w wieku 51 lat

plaże bez ludzi nad bałtykiem

10 najciekawszych miejsc nad polskim morzem bez tłumów wczasowiczów [LISTA]