w ,

PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Nie żyje aktor znany z „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”. Zmarł nagle w wieku 51 lat

W wieku 51 lat zmarł nagle polski aktor znany z ról odgrywanych w popularnych serialach takich jak „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”.

eligiusz grabowski nie żyje

Znali go doskonale fani produkcji takich jak „M jak miłość” czy „Ojciec Mateusz”. Miał 51 lat i kolejne lata szczęśliwego życia przed sobą. Niestety świat serialu obiegła informacja, że aktor, muzyk, ale też kompozytor ze Skarżyska-Kamiennej nie żyje. Zmarł na serce.

Krzysztof Kęczkowski nie żyje. Odszedł nagle w wieku 51 lat

Odnosił sukcesy nie tylko jako aktor, ale przede wszystkim jako muzyk i kompozytor. Całe Skarżysko-Kamienna pogrążyło się w żałobie po nagłej stracie 51-letniego artysty, który był twarzą regionu. W ostatnim czasie widywano go również w serialach telewizyjnych, w tym w „M jak miłość” i w „Ojcu Mateuszu„.

Jego konikiem były instrumenty klawiszowe i komponowanie piosenek. W latach 90. grał z popularnym w tamtym okresie zespole Vivid, a potem przyszło mu dogrywać partie do piosenek np. Andrzeja Piasecznego.

Trudno mi w to uwierzyć… Zagraliśmy i nagraliśmy razem sporo fajnych dźwięków. Krzysiek był takim wolnym ptakiem, dobrym człowiekiem i dobrym muzykiem. Był bardzo wierzący, co trochę z pozoru nie pasowało do jego wizerunku rockandrollowca. Będę go pamiętał jako dobrego człowieka – napisał dawny kolega z branży na portalu proskarzysko.pl.

Aktor poza graniem pojawiał się na planach popularnych seriali. Oprócz wspomnianych dwóch widzowie kojarzą go też z „Na dobre i na złe„, „Hotelu 52” czy „Samo życie„. Pogrzeb Krzysztofa Kęczkowskiego zaplanowano na sobotę 17 czerwca 2023 roku o godz. 12.00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej.

nicol luzardi nicola zalewski ile ma lat

Kim jest Nicol Luzardi? Ile ma lat? Pochodzenie i rodzina. Co wiemy o partnerce Nicoli Zalewskiego?

monika goździalska córka partner instagram wiek

Monika Goździalska. Kim jest gwiazda programu „Big Brother”? Wiek, partner i córka