w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

To ON ZABIŁ Anastazję w Grecji? Ujawniono nowe nagrania. Widać na nich…

Poszukiwania 27-letniej wrocławianki Anastazji zaginionej 12 czerwca na wyspie Kos zakończyły się tragicznie. Greckie media pokazały wizerunek podejrzanego o morderstwo.

anastazja rubinska instagram
Fot. Twitter / @Sluzby_w_akcji

Poszukiwania młodej Anastazji z Wrocławia zakończyły się niestety tragicznie. Niespełna dobę po odnalezieniu jej ciała jedna z greckich stacji telewizyjnych opublikowała nagrania, na których widać 32-letniego obywatela Bangladeszu podejrzanego o zabicie dziewczyny.

Anastazja Rubińska nie żyje. Są nowe nagrania z kamer monitoringu

W związku z zabójstwem 27-letniej Polki  poleciłem wszczęcie śledztwa – oświadczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Grecka policja zatrzymała w tej sprawie i aresztowała 32-letniego obywatela Bangladeszu.

W sieci pojawiło się z kolei nowe nagranie z kamer monitoringu. Zostało ono wykonane następnego dnia po zaginięciu 27-latki. W trakcie przesłuchania mężczyzna miał przyznać policjantom, że odbył stosunek seksualny z Polką.

Wkrótce miał też kupić bilet do Włoch, co może wskazywać na to, że chciał uciec z wyspy. Policjanci z Grecji twierdzą, że mężczyzna w swoich zeznaniach gubi się, dlatego trzeba z dystansem podchodzić do wszystkiego, co mówi.

W ostatnich godzinach służbom udało się też ustalić, że 27-latka mogła być przed śmiercią torturowana przez sprawcę. Jak czytamy na portalu ehtnos.gr, w sprawie pojawiają się nowe dowody świadczące o tym, że 32-latek męczył Polkę tak długo, aż straciła przytomność.

anastazja rubińska instagram

Anastazja Rubińska nie żyje. Morawiecki ostro reaguje. „Zwrócimy się do Grecji”

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje gitarzysta zespołu Maanam. Zmarł nagle w wieku 70 lat