w ,

„Chłopaki do wzięcia”. Łowcy pedofili zatrzymali uczestnika popularnego programu

40-letni uczestnik popularnego programu „Chłopaki do wzięcia” został zatrzymany przez członków Fundacji ECPU Polska: Łowcy pedofili.

chłopaki do wzięcia Arkadiusz z Radomia
Fot. YouTube / Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili

40-letni mężczyzna z Radomia, który nie tak dawno był jednym z bohaterów bijącego rekordy popularności programu „Chłopaki do wzięcia” został zatrzymany na gorącym uczynku przez łowców pedofili z Fundacji ECPU Polska. Zatrzymanie relacjonowane było na żywo w sieci.

„Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna z Radomia zatrzymany przez łowców pedofili

40-letni mężczyzna, którego nie tak dawno podziwialiśmy na ekranach naszych telewizorów, został przyłapany. Zatrzymanie mężczyzny – mieszkańca Radomia – łowcy pedofili transmitowali na żywo za pośrednictwem YouTube’a. Przypomnijmy, że Arkadiusz ostatecznie w programie TVP nie znalazł miłości swego życia.

Było to kolejne już obywatelskie ujęcie ECPU Polska. Członkowie fundacji na gorącym uczynku łapią osoby podejrzane o pedofilię. Zgodnie z tym, co przekazano na nagraniu transmitowanym w sieci, 40-latek z Radomia i uczestnik „Chłopaków do wzięcia” miał rozmawiać w internecie z osobą małoletnią poniżej 15 roku życia.

Zatrzymany miał pisać sprośne rzeczy do dziewczynek przy użyciu swojego komputera. Pułapka się udała, bo zamiast dziecka na spotkanie z 40-latkiem przyszli dobrze zbudowani panowie. Złapany mężczyzna przyznał się do wszystkiego, a po około 20 minutach został aresztowany przez policję.

W ostatnim czasie 40-letni uczestnik programu TVP podjął pracę polegającą na roznoszeniu ulotek. Sprawiła ona, że bardziej otworzył się na ludzi, przełamał barierę w nawiązywaniu kontaktów i w końcu zaczął też – bezskutecznie – szukać miłości.

zaginiona polka w grecji nie żyje wykop

Grecja. Przyczyna śmierci 27-latki ustalona. Szokujące wnioski po sekcji zwłok

ile zarabia kanar w warszawie

Ile zarabia „kanar” netto? Kontrolerzy biletów się tym nie chwalą. Znamy stawki