w , ,

Pogrzeb „Majora” Suchodolskiego. Tak wyglądała ostatnia droga YouTube’ra

26 czerwca pochowano znanego streamera Wojciecha „Majora” Suchodolskiego. Popularny twórca internetowy zmarł w wieku 48 lat w niejasnych okolicznościach.

pogrzeb majora suchodolskiego
Fot. YouTube / Mleczny Człowiek - Krzysztof Kononowicz

Wojciech Suchodolski, internetowy twórca i streamer znany szerzej jako „Major”, został pochowany 26 czerwca w rodzinnym Białymstoku. Na jego pogrzebie pojawili się ludzie z całego kraju, w tym również słynny już były kandydat na prezydenta Polski Krzysztof Kononowicz, prywatnie kolega zmarłego.

Pogrzeb „Majora”. Ostatnia droga wycisnęła z fanów łzy

Wojciech „Major” Suchodolski zmarł w wieku 48 lat, a przyczyny jego zgonu są nadal wyjaśniane. Wiadomość o jego zgonie spadła na fanów twórcy internetowego jak grom z jasnego nieba.  Suchodolskiego pochowano w rodzinnym Białymstoku, choć w ostatnich miesiącach mieszkał on w Sędziszowie.

Msza pogrzebowa rozpoczęła się o godz. 13 w kościele im. NMP w Gaudalupe w Białymstoku. Fani „Majora” nie kryli wzruszenia i łez. Ciało YouTube’ra spoczęło na cmentarzu farnym przy ul. Władysława Raginisa 8 w Białymstoku.

Suchodolski był jedną z najbardziej znanych osób w polskim internecie. Najbardziej popularny był w czasie, gdy mieszkał wraz z Krzysztofem Kononowiczem przy ul. Szkolnej w Białymstoku.

Jego filmiki biły wszelkie rekordy. Panowie ostatecznie postanowili zamieszkać oddzielnie, dlatego Suchodolski przeprowadził się do Sędziszowa. Tam 19 czerwca został znaleziony martwy.

aleksandra strączek wrocław zaginione nastolatki

Wrocław. Zaginęły dwie nastolatki. Bliscy apelują o pomoc w ich odnalezieniu

Nie żyje sławny amerykański aktor. Znał go każdy. „Był genialnym człowiekiem”