w ,

Nie żyje sławny amerykański aktor. Znał go każdy. „Był genialnym człowiekiem”

W wieku 86 lat odszedł aktor grający w „Czasie apokalipsy”. O jego śmierci poinformowała za pośrednictwem Twittera piosenkarka Bette Midler.

– Zmarł wspaniały i kochany Frederic Forrest. Dziękuję wszystkim jego fanom i przyjaciołom za wsparcie w ostatnich kilku miesiącach. Był niezwykłym aktorem i genialnym człowiekiem. Mam szczęście, że był obecny w moim życiu. Odszedł w pokoju – napisała piosenkarka, która jako pierwsza ujawniła informację o odejściu aktora.

Frederic Forrest nie żyje. Grał w „Czasie apokalipsy”

23 czerwca w wieku 86 lat zmarł aktor przez większość kojarzony z roli w filmie „Czas apokalipsy„. Frederic Forrest pojawił się jednak w wielu innych produkcjach filmowych legendarnego Francisa Forda Coppoli. O śmierci artysty poinformowała oficjalnie piosenkarka Bette Midler.

Zmarłego aktora pożegnał również jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserow i scenarzystów i producentów filmowych w historii kina Stanów Zjednoczonych – Francis Ford Coppola.

Freddie Forest był słodką, kochaną osobą, wspaniałym aktorem i dobrym przyjacielem. Jego strata jest dla mnie bardzo bolesna – czytamy we wpisie producenta w mediach społecznościowych. Frederic Forrest urodził się 23 grudnia 1936 w Teksasie. Był nominowany do Oscara i Złotego Globu.

Pojawił się w wielu filmach Coppoli, w tym w kryminalnym „Rozmowa„, „Hanka w romansie„, „Ten od serca” oraz w „Konstruktorze marzeń„. Był dwukrotnie żonaty z Nancy Ann Whittaker oraz z aktorką Marilu Henner. Aktorstwa uczył się w Nowym Jorku.

pogrzeb majora suchodolskiego

Pogrzeb „Majora” Suchodolskiego. Tak wyglądała ostatnia droga YouTube’ra

PILNE. Grupa Wagnera do likwidacji. Prigożyn 1 lipca kończy działalność formacji