w ,

USA. Nie żyje znany aktor. Na jego szczątki natrafili turyści. Poszukiwania trwały pół roku

13 stycznia br. zaginięcie aktorka zgłosiła rodzina. Artysta chciał zdobyć szczyt Mount Baldy w pobliżu Los Angeles. Jego ciało odnaleziono dopiero po pół roku.

Fot. Freepik

Nie żyje Julian Sands, brytyjski aktor, scenarzysta i reżyser, znany m. in. z filmów „Pokój z widokiem”, „Pola śmierci” czy „Czarnoksiężnik”. Aktor zaginął w styczniu br. podczas wędrówki po górach w Kaliforni, ale jego szczątki odnaleziono w sobotę 24 czerwca.

Julian Sands nie żyje. Zwłoki aktora odkryto po pół roku od zaginięcia

Nie żyje Julian Sands, brytyjski aktor, scenarzysta i reżyser. Większość zna go z filmów sprzed lat. To między innymi „Pokój z widokiem„, „Pola śmierci” i słynny „Czarnoksiężnik„. Słuch po nim zaginął w styczniu 2023 roku. Zgłoszono wówczas zaginięcie mężczyzny po tym, jak wybrał się na wędrówkę po górach.

Jak poinformowały media amerykańskie, turyści w trakcie wędrówki po górach San Gabriel w Kaliforni natrafili na ludzkie szczątki. Lokalna policja połączyła ten fakt z zaginięciem aktora. Szeryf hrabstwa San Bernardino 27 czerwca poinformował, że wyniki oględzin ciała i badań DNA dały jednoznaczny wynik.

Proces identyfikacji ciała znajdującego się na Mt Baldy w dniu 24 czerwca 2023 r. został zakończony. Zostało ono zidentyfikowane jako 65-letni Julian Sands z North Hollywood – czytamy w oświadczeniu szeryfa.

Poszukiwania 65-letniej gwiazdy kina przerywano wielokrotnie z powodu wyjątkowo ciężkiej zimy. Warunki pogodowe były trudne aż do 19 czerwca, kiedy policja postanowiła wznowić poszukiwania, w których udział wzięło około 80 osób.

Julian Sands od 2020 roku mieszkał w Los Angeles w Kaliforni, a chodzenie po górach było jego drugą pasją. Już raz otarł się o śmierć podczas pobytu w Andach w latach 90.

syrski generał ukraina

Dowódca wojsk lądowych Ukrainy przestrzega. „Cisza ta jest tylko tymczasowa”

kim jest lizzo beyonce instagram

Kim jest Lizzo? Bawiła się w Warszawie z Beyonce, będzie gwiazdą Open’era