w ,

Kim jest Lizzo? Bawiła się w Warszawie z Beyonce, będzie gwiazdą Open’era

Lizzo to nietuzinkowa osoba. Bardzo mocno wspiera swoją działalnością społeczność LGBT+ i walczy z dyskryminacją. Ale to nie koniec. Co jeszcze o niej wiadomo?

kim jest lizzo beyonce instagram
Fot. Instagram / @lizzobeeating

Ludzie spod szyldu LGBT+ są dla niej niezwykle ważni. Dyskryminacja to z kolei zjawisko, które stara się każdego dnia zdusić w zarodku. Jest osobą otyłą, dlatego jej medialna kariera sprawiła, że inni ludzie z tym problemem widzą w niej swoją ambasadorkę. Ale to nie wszystko, co wiemy o Lizzo.

Kim jest Lizzo? Walczy z dyskryminacją otyłych, grała w filmie z Jennifer Lopez

Zrobiło się o niej głośno w Polsce za sprawą obecności podczas wyjątkowo głośnego wydarzenia, jakim był koncert Beyonce w Warszawie 27 czerwca. Fani wychwycili ją w tłumie, a na jej Instagramie pojawiła się fotka z PGE Narodowego. Teraz pojawi się jako gwiazda festiwalu Open’er. Co wiemy o Lizzo – bohaterce mediów i artystce scenicznej?

Lizzo to 35-letnia obecnie artystka, która na świat przyszła w ponurym mieście Detroit w kwietniu 1988 r. W 2013 roku nagrała swoją pierwszą płytę, którą zatytułowała „Lizzobangers„. Krążek przyniósł jej nieoczekiwany i ogromny sukces, a co za tym idzie rzeszę fanów na całym świecie, choć kariera nabrała prawdziwego rozpędu dopiero po płycie „Cuz I Love You” i utwór pt. „Truth Hurts„.

Kawałek stał się takim hitem, że wpisano go do Księgi Rekordów Guinessa w rubryce zarezerwowanej dla kobiecego rapu. W 2023 roku odniosła sukces grając wraz z Jennifer Lopez w filmie „Ślicznotki„. Produkcja została nominowana do Oskara – najważniejszej filmowej nagrody na świecie.

Ma na swoim koncie aż nagrody Grammy. Kolejny jej single zdobywały serca fanów jak świat długi i szeroki. Była w pierwszej piątce notowania Hot 100 Billboarda, a na jej szafce stanęła też statuetka „Nagranie Roku” za piosenkę pt. „About Damn Time„. Nuta była najczęściej wybieranym podkładem muzycznym do filmików tworzonych przez internautów na zdobywającym coraz więcej fanów TikToku.

Ambasadorka ludzi otyłych i ciałopozytywność. Kim jest prywatnie?

Dzięki TikTokowi została okrzyknięta ambasadorką ludzi otyłych. W maju 2023 r. natrafiła bowiem na filmik jednej z internautek szukających wsparcia i pomocy w walce z tym problemem. Lizzo jej to wsparcie publicznie okazała, bo sama ma problem z wielkością swojego ciała. Sama o sobie mówi, że nie robi nic, by schudnąć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lizzo (@lizzobeeating)

W rzeczywistości Lizzo to Melissa Viviane Jefferson – piosenkarka z USA, o której jest bardzo głośno. Ukończyła Uniwersytet w Hudson z dyplomem klasycznej gry na flecie. Swój pierwszy zespół muzyczny stworzyła mając zaledwie 14 lat. O swoim prywatnym życiu stara się niewiele mówić mediom. Obecnie nie ma też potwierdzonych wieści, czy Lizzo ma partnera.

Światowy ruch bodypositive w świecie szeroko pojętego celebryckiego świata sporo jej zawdzięcza. Wspiera ona wszystkie organizacje i ruchy, które pragną wzbudzić u ludzi samoakceptację ze względu na wygląd i wszelkie wady. Sama ze swojego ciała jest bardzo dumna i często to podkreśla. Raperka bez problemu pokazała swoje ciało na okładce „Vogue„.

Lizzo. Instagram i aktywność w social media

Lizzo prowadzi profil na Instagramie. Ma tam aż 13,5 mln obserwujących. Zdjęcia, które tam zamieszcza, przedstawiają najczęściej artystkę na scenie w trakcie koncertów. Nie brakuje jednak filmików, w których bezpośrednio zwraca się do swoich fanów na całym świecie. Artystka pojawiła się na koncercie Beyonce w Warszawie. Poniżej nagranie, jakie wrzuciła do sieci.

Beyonce krzyknęła imię Lizzo podczas jednego z utworów na PGE Narodowym. Gwiazda zareagowała na to emocjonalnie i zalała się łzami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lizzo (@lizzobeeating)

USA. Nie żyje znany aktor. Na jego szczątki natrafili turyści. Poszukiwania trwały pół roku

żabka abonament obiadowy

Żabka. Abonament obiadowy w każdym sklepie? Sieć zapowiedziała nową usługę