w ,

Nowy Sącz. Potrącenie trójki nastolatków. Nagranie dla osób o mocnych nerwach

Na przejściu dla pieszych w Nowym Sączu doszło 27 czerwca do potrącenia trzech osób w wieku 18 lat. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala.

nowy sącz potrącenie na pasach
Fot. Twitter / @BandytaZKamerka

Trzy młode osoby w wieku 18 lat zostały przewiezione do szpitala tuż po dramatycznym zdarzeniu/ Zostały potrącone przez samochód na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu. Do zdarzenia doszło około godziny 18.30 we wtorek 27 czerwca.

Nowy Sącz. Potrącenie na pasach. Trzy osoby poszkodowane

Trójka osiemnastolatków została potrącona na przejściu dla pieszych w Nowym Sączu, nagranie z kamery auta trafiło do sieci. Zgodnie z relacjami mediów życie wszystkich poszkodowanych nie jest zagrożone, choć wypadek wyglądał niezwykle groźnie. Policja ustaliła, że kierujący pojazdem był trzeźwy.

Jak widać po nagraniu, które bulwersuje, dla wielu posiadaczy samochodów przepis o zachowaniu ostrożności przed przejściem dla pieszych jest przepisem martwym. Internauci zauważyli na nagraniu również coś niepokojącego. Ktoś unosi głowę jednego z potrąconych, czego robić nie powinien.

Doskonale oznaczone przejście. Żeby go nie zauważyć, to już trzeba się postarać. Pan kierowca powinien sobie już odpocząć od prowadzenia pojazdów, bo ewidentnie sobie nie radzi – napisał w sieci jeden z internautów.

Z nagrania wynika, że osoba potrącona jako pierwsza została poszkodowana najmocniej.

17-latek i 19-latek zostali już wypisani ze szpitala. Pozostał w nim drugi z 17-latków, który nie zagraża życiu. 29-letni kierujący BMW (obywatel Słowacji) usłyszy zarzut spowodowania wypadku komunikacyjnego, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

PILNE. Trzęsienie ziemi w Polsce. Wstrząs zarejestrowano 20 km od Głogowa i 45 km od Legnicy

certyfikat energetyczny mieszkania co to jest

Kolejny duży wydatek dla właścicieli lokali. To nawet 1000 zł mniej w kieszeni