w

Tragedia na Bałtyku. Polka i jej 7-letni syn, którzy wypadli z promu, nie żyją

36-letnia kobieta i jej 7-letni syn, którzy 29 czerwca wypadli do Morza Bałtyckiego w trakcie rejsu promem do szwedzkiej Karlskrony, nie żyją.

z ostatniej chwili

Kobietę i jej syna, którzy 29 czerwca wypadli za burtę promu płynącego z Gdyni do Karlskrony, udało się wyciągnąć z wody po trwającej godzinę akcji ratunkowej. Zostali przewiezieni do szpitala śmigłowcem, ale ich życia nie udało się jednak uratować.

Polka i jej 7-letni syn, którzy wypadli z promu, nie żyją

Szwedzka strona poinformowała oficjalnie o śmierci Polki i jej siedmioletniego syna, którzy wypadli z promu Stena Spirit, płynącego z Gdyni do Karlskrony. Do zdarzenia doszło 29 czerwca na środku Morza Bałtyckiego w trakcie rejsu do Karlskrony.

Media podawały początkowo informację, że pierwsze wypadło dziecko, a matka miała za nim skoczyć do wody. Ta wersja wydarzeń nie znalazła jednak potwierdzenia w zabezpieczonych nagraniach z kamer monitoringu na promie. Wiadomo jednak, że oboje byli nieprzytomni w momencie podjęcia z wody.

Trwa w tej chwili dochodzenie w sprawie wypadku na promie i ustalanie przyczyn zdarzenia. Śledztwo prowadzi nie tylko policja w Szwecji, ale też z Polski.

polski ład kalkulator kwota wolna przed po

Inflacja w czerwcu zaskoczyła. Są nowe dane GUS. Ekonomiści się tego spodziewali

symbole na jajkach co oznaczają

Tajemnicze symbole na skorupkach jajek. Jak odczytywać oznaczenia i kody na jajkach?